AMEDSPOR TRENDYOL 1.LİGİNE YÜKSELDİ

TFF 2.Lig Kırmızı Grup’ta şampiyonluk mücadelesi veren Amedspor, kendi saha ve seyircisi önünde karşılaştığı Menemenspor’la 0-0 berabere kalarak hedefine ulaştı.   Teknik Direktör Mesut Bakkal yönetiminde mutlu sona ulaşan Amed Sportif Faliyetler Futbol Takımı, en yakın rakibi Kastamonuspor’a 3 puan fark atarak şampiyonluğunu ilan etti. Amedspor, grubunu 81 puanla tamamladı. Kastamonuspor ise ligin son maçında deplasmanda Arnavutköy ile 2-2 berabere kaldı.   11 yıllık hasreti sona eren Amedspor, gelecek yıl Diyarbakır’ı Trendyol 1.Liginde temsil edecek.   Taraftarlar, kentin farklı alanlarında meşaleler yakarak ve şehir içinde araç konvoyları oluşturarak, Amedspor bayraklarıyla…

GÜNDEM Güneydoğu 

TFF 2.Lig Kırmızı Grup’ta şampiyonluk mücadelesi veren Amedspor, kendi saha ve seyircisi önünde karşılaştığı Menemenspor’la 0-0 berabere kalarak hedefine ulaştı.

 

Teknik Direktör Mesut Bakkal yönetiminde mutlu sona ulaşan Amed Sportif Faliyetler Futbol Takımı, en yakın rakibi Kastamonuspor’a 3 puan fark atarak şampiyonluğunu ilan etti. Amedspor, grubunu 81 puanla tamamladı. Kastamonuspor ise ligin son maçında deplasmanda Arnavutköy ile 2-2 berabere kaldı.

 

11 yıllık hasreti sona eren Amedspor, gelecek yıl Diyarbakır’ı Trendyol 1.Liginde temsil edecek.

 

Taraftarlar, kentin farklı alanlarında meşaleler yakarak ve şehir içinde araç konvoyları oluşturarak, Amedspor bayraklarıyla şampiyonluğu kutladı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Önerilen Haberler

Leave a Comment