BABA İLE OĞLU HAYATINI KAYBETTİ

Piknik için Fırat Nehri’ne giden baba ile oğlu boğularak hayatını kaybetti: 3 kişi yaralandı Şanlıurfa’nın Birecik ilçesinde Fırat Nehri kıyısında piknik yapmaya giden baba ile oğlu boğularak hayatını kaybetti. Olayda 3 kişi yaralandı. Şanlıurfa’nın Birecik ilçesine bağlı Suriye sınırında yer alan Çiçekalan kırsal Mahallesinde Gaziantep’ten bayram ziyareti için gelen şahıslar piknik yapmak için Fırat Nehri kıyısına gitti. Nehirde yüzenlerden 5 kişi iddiaya göre akıntının aniden şiddetlenmesi nedeniyle suya kapıldı. Çevredekiler tarafından sudan çıkartılan şahıslar, Birecik Devlet Hastanesine kaldırdı. Tedavi altına alınan şahıslardan Baran Yavuz (17) ile babası Müslüm Yavuz (43)…

GÜNDEM 

Piknik için Fırat Nehri’ne giden baba ile oğlu boğularak hayatını kaybetti: 3 kişi yaralandı

Şanlıurfa’nın Birecik ilçesinde Fırat Nehri kıyısında piknik yapmaya giden baba ile oğlu boğularak hayatını kaybetti. Olayda 3 kişi yaralandı.

Şanlıurfa’nın Birecik ilçesine bağlı Suriye sınırında yer alan Çiçekalan kırsal Mahallesinde
Gaziantep’ten bayram ziyareti için gelen şahıslar piknik yapmak için Fırat Nehri kıyısına gitti.

Nehirde yüzenlerden 5 kişi iddiaya göre akıntının aniden şiddetlenmesi nedeniyle suya kapıldı.

Çevredekiler tarafından sudan çıkartılan şahıslar, Birecik Devlet Hastanesine kaldırdı.

Tedavi altına alınan şahıslardan Baran Yavuz (17) ile babası Müslüm Yavuz (43) kurtarılamayarak hayatını kaybederken Osman Y. (40), İbrahim Halil Y.ve Osman Y.’nin ise durumunun ağır olduğu öğrenildi.

Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

Önerilen Haberler

Leave a Comment