BAŞKAN MEHMET BEGİT’TEN 19 MAYIS MESAJI

Birecik Belediye Başkanı Mehmet Begit , 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı   Başkan Mehmet Begit  mesajında Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün 19 Mayıs 1919 tarihinde Samsun’a çıkışının Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunun meşalesini yaktığını belirterek o günden bugüne bu meşaleyi en üstlere taşımanın gayretinde olunduğunu dile getirdi.   Başkan Begit mesajında şu ifadelerine yer verdi: “Geleceğimizin teminatı gençlerimiz, ecdadımızın gösterdiği kahramanlık ruhuna bağlı olarak; cumhuriyetimize, istiklal ve istikbalimize, tarihimize ve kültürümüze ebediyen sahip çıkacaktır.   Biz BirecikBelediyesi olarak yapacağımız proje ve faaliyetlerle her zaman gençlerimizin…

GÜNDEM 

Birecik Belediye Başkanı Mehmet Begit , 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı

 

Başkan Mehmet Begit  mesajında Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün 19 Mayıs 1919 tarihinde Samsun’a çıkışının Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunun meşalesini yaktığını belirterek o günden bugüne bu meşaleyi en üstlere taşımanın gayretinde olunduğunu dile getirdi.

 

Başkan Begit mesajında şu ifadelerine yer verdi: “Geleceğimizin teminatı gençlerimiz, ecdadımızın gösterdiği kahramanlık ruhuna bağlı olarak; cumhuriyetimize, istiklal ve istikbalimize, tarihimize ve kültürümüze ebediyen sahip çıkacaktır.

 

Biz BirecikBelediyesi olarak yapacağımız proje ve faaliyetlerle her zaman gençlerimizin yanında olacağız, onları geleceğe hazırlama konusunda en büyük destekçileri olmaya devam edeceğiz.

 

Gençlerimizin ve aziz milletimizin Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutluyor, tüm gençlerimizi sevgiyle selamlıyorum. Bu vatan toprağı için gerek kurtuluş mücadelesinde gerekse geçmişten bugüne can verip şehadete ulaşmış olan tüm şehitlerimizi saygı ve minnetle anıyorum.”

Önerilen Haberler

Leave a Comment