Birecik te 17 kişinin öldüğü Kaya Apartmanı soruşturmasında flaş gelişme

Şanlıurfa’da depremde 17 kişinin hayatını kaybettiği binanın yıkılmasına yönelik soruşturma kapsamında 1’i müteahhit 2 zanlı tutuklandı Şanlıurfa Cumhuriyet Başsavcılığınca 6 Şubat Pazartesi günü meydana gelen Kahramanmaraş merkezli depremlerde şehirde yıkılan binalardaki kusurların tespitine dair başlatılan soruşturma sürüyor.   Bu çerçevede Şanlıurfa’nın Birecik ilçesinde depremde 17 kişinin hayatını kaybettiği Kaya Apartmanı’nın müteahhidi ve proje sorumlusu tutuklandı.     Soruşturmalar kapsamında Şanlıurfa’da yıkılan binalara ilişkin, içlerinde müteahhitlerin de bulunduğu 9 kişi daha önce tutuklanmıştı.

GÜNDEM 

Şanlıurfa’da depremde 17 kişinin hayatını kaybettiği binanın yıkılmasına yönelik soruşturma kapsamında 1’i müteahhit 2 zanlı tutuklandı

Şanlıurfa Cumhuriyet Başsavcılığınca 6 Şubat Pazartesi günü meydana gelen Kahramanmaraş merkezli depremlerde şehirde yıkılan binalardaki kusurların tespitine dair başlatılan soruşturma sürüyor.

 

Bu çerçevede Şanlıurfa’nın Birecik ilçesinde depremde 17 kişinin hayatını kaybettiği Kaya Apartmanı’nın müteahhidi ve proje sorumlusu tutuklandı.

 

 

Soruşturmalar kapsamında Şanlıurfa’da yıkılan binalara ilişkin, içlerinde müteahhitlerin de bulunduğu 9 kişi daha önce tutuklanmıştı.

Önerilen Haberler

Leave a Comment