CHP Urfa eski başkanından partisindeki olaya kınama!

Şanlıurfa eski Kadın Kolları Başkanı Emine Gizem Çetiner, dün Şanlıurfa CHP İl Başkanlığında yaşandığı iddia edilen kavga olayını kınadı. Dün CHP Şanlıurfa İl Yönetimi ile eski İl Başkanı Ahmet Budak arasında tartışma çıktığı ve kavgaya dönüşen tartışmada Budak’ın darp edildiği iddia edilmişti. CHP Şanlıurfa eski Kadın Kolları Başkanı Emine Gizem Çetiner, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile dün partisinde yaşanan bu olayı kınadığını belirtti. Çetiner yaptığı paylaşımda, şu ifadelere yer verdi: “İl başkanının partililere düşmanca yaklaştığı herkesin mâlumu. Külhanbeyli tavırlarla eski partiniz AKP’de onaylanabilirsiniz. Bir CHP seçmeni ve ne yazık…

GÜNDEM 

Şanlıurfa eski Kadın Kolları Başkanı Emine Gizem Çetiner, dün Şanlıurfa CHP İl Başkanlığında yaşandığı iddia edilen kavga olayını kınadı.

Dün CHP Şanlıurfa İl Yönetimi ile eski İl Başkanı Ahmet Budak arasında tartışma çıktığı ve kavgaya dönüşen tartışmada Budak’ın darp edildiği iddia edilmişti.

CHP Şanlıurfa eski Kadın Kolları Başkanı Emine Gizem Çetiner, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile dün partisinde yaşanan bu olayı kınadığını belirtti.

Çetiner yaptığı paylaşımda, şu ifadelere yer verdi:

“İl başkanının partililere düşmanca yaklaştığı herkesin mâlumu. Külhanbeyli tavırlarla eski partiniz AKP’de onaylanabilirsiniz. Bir CHP seçmeni ve ne yazık ki sizinle çalışmış ve psikolojik ve sözel şiddet uygulamaya çalıştığınız bir kadın olarak sizi kınıyorum.” İfadelerini kullandı.

Önerilen Haberler

Leave a Comment