FAKIBABA AK PARTİ’DEN İSTİFA ETTİ!

Şanlıurfa Milletvekili Ahmet Eşref Fakıbaba, Ak Parti ve Milletvekilliğinden istifa ettiğini duyurdu. Şanlıurfa milletvekili Ahmet Eşref Fakıbaba, hem AK Parti’den hem milletvekilliğinden istifa ettiğini açıkladı. İstifa açıklamasında, “siyasi ve ahlaki anlayışıma uygun olmayan bazı kişilerle bundan böyle beraber olmayacağım için de mutluyum” sözleri ise dikkatlerden kaçmadı. Fakıbaba’nın bu sözlerle kimi kast ettiği merak ediliyor. 2003 yılından beri AK Parti’de çeşitli görevlerde bulunan Fakıbaba, kendisine fırsat veren herkese teşekkür etti. Vekil Fakıbaba sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: “2003’te üyesi olduğum AK Partide değişik makamlarda görev yapma fırsatı…

GÜNDEM SİYASET 

Şanlıurfa Milletvekili Ahmet Eşref Fakıbaba, Ak Parti ve Milletvekilliğinden istifa ettiğini duyurdu.

Şanlıurfa milletvekili Ahmet Eşref Fakıbaba, hem AK Parti’den hem milletvekilliğinden istifa ettiğini açıkladı. İstifa açıklamasında, “siyasi ve ahlaki anlayışıma uygun olmayan bazı kişilerle bundan böyle beraber olmayacağım için de mutluyum” sözleri ise dikkatlerden kaçmadı.

Fakıbaba’nın bu sözlerle kimi kast ettiği merak ediliyor.
2003 yılından beri AK Parti’de çeşitli görevlerde bulunan Fakıbaba, kendisine fırsat veren herkese teşekkür etti.

Vekil Fakıbaba sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“2003’te üyesi olduğum AK Partide değişik makamlarda görev yapma fırsatı buldum. Bu fırsatı bana veren bütün büyüklerime ve Şanlıurfa halkına yürekten teşekkür ediyorum.
Bu 20 yıl içerisinde çok değerli arkadaşlarım oldu. Onlardan ayrıldığım için üzgünüm. Ancak siyasi ve ahlaki anlayışıma uygun olmayan bazı kişilerle bundan böyle beraber olmayacağım için de mutluyum.
Ak Parti Üyeliğinden ve AK Parti için bana oy veren hemşehrilerime saygısızlık olmasın diye Milletvekilliğinden de istifa ediyorum.. İnşallah aldığım bu karar ülkem için hayırlara vesile olur.

Önerilen Haberler

Leave a Comment