Fatih Bucak : “NE DEMİŞSEK O ‼️”

Ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses’in ekranlara döneceğini, Şanlıurfalı Ekonomist-Çiftçi Fatih Bucak, 2011 yılında “NE DEMİŞSEK O ‼️”  söylemişti. Ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses 9 yıl sonra ekranlara döndü. Star TV’de İbo Show programını sürdüren Tatlıses’in İbo Show programları reyting rekorlarını alt üst etti. Olaylara olan farklı bakış açısı ve teorilerinin gerçekleşmesiyle kamuoyunda dikkatini çeken Ekonomist-Çiftçi Fatih Bucak’ın bir dediği daha çıktı. Tatlıses’in tedavi gördüğü Acı Badem hastanesinin önünde gazetecilere sağlık durumuyla ilgili açıklama yapan Bucak ‘İbrahim abi yine ekranlara dönecek’ demişti. İşte Bucak’ın o açıklamaları…

Bugün GÜNDEM KÜLTÜR SANAT MAGAZİN 

Ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses’in ekranlara döneceğini, Şanlıurfalı Ekonomist-Çiftçi Fatih Bucak, 2011 yılında “NE DEMİŞSEK O ‼️”  söylemişti.

Ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses 9 yıl sonra ekranlara döndü. Star TV’de İbo Show programını sürdüren Tatlıses’in İbo Show programları reyting rekorlarını alt üst etti.

Olaylara olan farklı bakış açısı ve teorilerinin gerçekleşmesiyle kamuoyunda dikkatini çeken Ekonomist-Çiftçi Fatih Bucak’ın bir dediği daha çıktı.

Tatlıses’in tedavi gördüğü Acı Badem hastanesinin önünde gazetecilere sağlık durumuyla ilgili açıklama yapan Bucak ‘İbrahim abi yine ekranlara dönecek’ demişti.

İşte Bucak’ın o açıklamaları…

Önerilen Haberler

Leave a Comment