Gelecek Partisi Birecik İlçe Başkanı Ahmet Aslan `dan Yeni Yıl Mesajı

ABDULLAH YİĞİT-ŞANLIURFA Gelecek Partisi Birecik İlçe Başkanı Ahmet Aslan, yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Başkan Aslan, mesajında şu ifadelere yer verdi: Ülkemiz ve İlimiz adına önemli bir yılı geride bırakarak yeni bir yıla giriyoruz. Beklentiler ve umutlarla dolu yeni bir yıla girmenin sevinç, heyecan ve mutluluğunu yaşıyoruz. Ülkemiz ve İlimiz için hizmet ve yaşam kalitesinin daha da ileri taşınacağı, başarılı bir yıl olacağına yürekten inanıyorum. Bu duygu ve düşüncelerle çok kıymetli şehit yakınlarımız ve kahraman gazilerimizin, hemşerilerimizin, Koronavirüs salgınıyla mücadelede büyük bir özveri ve fedakârlık içinde çalışan sağlık personelimizin…

Bugün GÜNDEM 

ABDULLAH YİĞİT-ŞANLIURFA
Gelecek Partisi Birecik İlçe Başkanı Ahmet Aslan, yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Başkan Aslan, mesajında şu ifadelere yer verdi: Ülkemiz ve İlimiz adına önemli bir yılı geride bırakarak yeni bir yıla giriyoruz. Beklentiler ve umutlarla dolu yeni bir yıla girmenin sevinç, heyecan ve mutluluğunu yaşıyoruz.

Ülkemiz ve İlimiz için hizmet ve yaşam kalitesinin daha da ileri taşınacağı, başarılı bir yıl olacağına yürekten inanıyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle çok kıymetli şehit yakınlarımız ve kahraman gazilerimizin, hemşerilerimizin, Koronavirüs salgınıyla mücadelede büyük bir özveri ve fedakârlık içinde çalışan sağlık personelimizin ve bütün çalışma arkadaşlarımın, çalışmalarımıza katkı ve destek veren basın mensuplarımız ile aile ve yakınlarının, yeni yılını en samimi duygularımla tebrik ediyor, 2021 yılının Birecik İlçemize ,İlimize, ülkemize ve milletimize sağlık, huzur, mutluluk ve başarı getirmesini temenni ediyorum.”

Önerilen Haberler

Leave a Comment