Gelecek Partisi Gaziantep İl Başkanı Bekir Öztekin `den Yeni Yıl Mesajı

ABDULLAH YİĞİT-GAZİANTEP Gelecek Partisi Gaziantep İl Başkanı Bekir Öztekin, yeni yıl nedeniyle bir mesaj yayımladı. Başkan Öztekin, mesajında şu ifadelere yer verdi, “Sevinçleri ve üzüntüleriyle 2020 yılını geride bırakarak, umut ve beklentilerle yeni bir yıla girmenin mutluluk ve heyecanını yaşıyoruz. 2020 yılı tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 salgını ile mücadele etmekte olduğumuz bir yıl oldu. Salgından korunmak ve yayılmasını engellemek adına büyük mücadele verdik ve vermeye devam ediyoruz. Pandemi sürecinde en değerli hazinemizin sağlık olduğunu bir kez daha anladık. Devletimizin almış olduğu tedbirlere uyulması ve kurallara riayet edilmesi hepimiz…

Bugün GÜNDEM 

ABDULLAH YİĞİT-GAZİANTEP
Gelecek Partisi Gaziantep İl Başkanı Bekir Öztekin, yeni yıl nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Başkan Öztekin, mesajında şu ifadelere yer verdi, “Sevinçleri ve üzüntüleriyle 2020 yılını geride bırakarak, umut ve beklentilerle yeni bir yıla girmenin mutluluk ve heyecanını yaşıyoruz.
2020 yılı tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 salgını ile mücadele etmekte olduğumuz bir yıl oldu. Salgından korunmak ve yayılmasını engellemek adına büyük mücadele verdik ve vermeye devam ediyoruz.

Pandemi sürecinde en değerli hazinemizin sağlık olduğunu bir kez daha anladık.
Devletimizin almış olduğu tedbirlere uyulması ve kurallara riayet edilmesi hepimiz adına büyük önem arz etmektedir.

Ülkemizde olduğu gibi ilimizde de salgının yaygınlaşmasını önlemek adına yoğun bir şekilde çalışmalar yürütülmektedir.

Ülke ve Millet olarak içerisinde bulunduğumuz bu zorlu süreci birlik ve beraberlik ile atlatacağımıza ve özlediğimiz sağlıklı günlere bir an önce kavuşacağımıza yürekten inanıyorum.

Pandemi mücadelesinde ön safta hizmet veren sağlık personeline de ayrıca teşekkür ediyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle, çok kıymetli şehit yakınlarımız ve kahraman gazilerimizin, Gaziantepli hemşehrilerimizin, koronavirüs salgınıyla mücadelede büyük bir özveri ve fedakârlık içinde çalışan sağlık personelimizin ve güvenlik güçlerimizin, basın mensuplarımız ile aile ve yakınlarının, yeni yılını en samimi duygularımla kutluyor, 2021 yılının ülkemize ve milletimize sağlık, huzur, mutluluk ve başarı getirmesini temenni ediyorum.”

Önerilen Haberler

Leave a Comment