GÜNEYDOĞU GAZETECİLER GÜVEN TAZELEDİ

Güneydoğu Gazeteciler Cemiyeti’nin Olağan Genel Kurulu gerçekleşti. Genel kurula, bölgeden birçok gazeteci katıldı. Tek liste ile yapılan kongrede mevcut Başkan Felat Bozarslan, oy birliğiyle yeniden seçildi   Güneydoğu Gazeteciler Cemiyeti’nin Olağan Genel Kurulu Yeni seçilen yönetim kurulu, kadın ve erkekler arasında eşit temsiliyet sağladı. Tarihte ilk defa, yönetim kurulu 4 kadın ve 4 erkek üyeden oluştu.Kongreye, Diyarbakır’daki üyelerin yanı sıra bölge illerinden gelen üyeler de katıldı. GGC Başkanı Felat Bozarslan, Güneydoğu Gazeteciler Cemiyeti’nin yeni döneminde, bölgedeki gazetecilerin haklarının korunması, basın özgürlüğünün savunulması ve gazetecilik mesleğinin daha iyi koşullarda icra edilmesi…

GÜNDEM 

Güneydoğu Gazeteciler Cemiyeti’nin Olağan Genel Kurulu gerçekleşti. Genel kurula, bölgeden birçok gazeteci katıldı. Tek liste ile yapılan kongrede mevcut Başkan Felat Bozarslan, oy birliğiyle yeniden seçildi

 

Güneydoğu Gazeteciler Cemiyeti’nin Olağan Genel Kurulu Yeni seçilen yönetim kurulu, kadın ve erkekler arasında eşit temsiliyet sağladı. Tarihte ilk defa, yönetim kurulu 4 kadın ve 4 erkek üyeden oluştu.Kongreye, Diyarbakır’daki üyelerin yanı sıra bölge illerinden gelen üyeler de katıldı.

GGC Başkanı Felat Bozarslan, Güneydoğu Gazeteciler Cemiyeti’nin yeni döneminde, bölgedeki gazetecilerin haklarının korunması, basın özgürlüğünün savunulması ve gazetecilik mesleğinin daha iyi koşullarda icra edilmesi için çalışmaların hız kazanacağını ifade etti. Bozarslan, cemiyetin yeni yönetiminin, bölgenin basın ve iletişim sektörünün gelişimine katkı sağlamak için çaba harcayacağını vurguladı.

 

Güneydoğu Gazeteciler Cemiyeti, bölgedeki basının daha güçlü ve etkili bir ses haline gelmesi için çalışmalarını hızlandıracak. Cemiyet, bölgenin sosyal, ekonomik ve kültürel gelişimine katkı sağlamak adına gazetecilerin yanında olmaya devam edeceği belirtildi.

Önerilen Haberler

Leave a Comment