HALFETİ “BAŞKAN ALBAYRAK İLE YOLA DEVAM” DEDİ

Halfeti Belediye Başkanı Şeref Albayrak, yeni adaylık döneminde hayata geçireceği projelerin lansmanında Halfetili vatandaşlarla bir araya geldi. Vatandaşların yoğun katılım gösterdiği proje lansmanında, geçmiş 5 yıllık dönemde yapılmış hizmetlerin sunumuyla güven tazelendi, ardından yeni dönemde yapılacak projeler hakkında açıklamalar yapıldı. Programda “Memleket İsterim” şiiriyle halka hitaplarına başlayan Başkan Şeref Albayrak; “Bizim derdimiz Halfetili vatandaşlarımıza daha iyi hizmet edebilmektir. Biz her zaman eser siyasetinden yana olduk, geçirdiğimiz 5 yıl boyunca Halfeti’mizi nereden nereye getirdik, buna en yakın şahit Halfetili vatandaşlarımızdır… Halfeti’nin 70 yıllık geçmişinde yapılamayan hizmetlerin tamamını biz kendi dönemimizde yaptık.…

Aday Belediye Başkanı GÜNDEM 

Halfeti Belediye Başkanı Şeref Albayrak, yeni adaylık döneminde hayata geçireceği projelerin lansmanında Halfetili vatandaşlarla bir araya geldi. Vatandaşların yoğun katılım gösterdiği proje lansmanında, geçmiş 5 yıllık dönemde yapılmış hizmetlerin sunumuyla güven tazelendi, ardından yeni dönemde yapılacak projeler hakkında açıklamalar yapıldı.


Programda “Memleket İsterim” şiiriyle halka hitaplarına başlayan Başkan Şeref Albayrak; “Bizim derdimiz Halfetili vatandaşlarımıza daha iyi hizmet edebilmektir. Biz her zaman eser siyasetinden yana olduk, geçirdiğimiz 5 yıl boyunca Halfeti’mizi nereden nereye getirdik, buna en yakın şahit Halfetili vatandaşlarımızdır… Halfeti’nin 70 yıllık geçmişinde yapılamayan hizmetlerin tamamını biz kendi dönemimizde yaptık. Bu hizmetleri orana vurduğumuzda eskiye oranla yaklaşık 40 katını buluyor… Kendi dönemimizde belediyede çalışan emekçilerimizi de unutmadık. Ben burada görev başına geçtiğimde, eski dönemdekiler aylarca belediye personelinin maaşını ödemezken, biz işçi ve emekçi çalışanlarımızın maaşlarına %100 zam yaptık. Personel arasındaki maaş seviyesini dengeledik. Muhalif adayların tek dertleri şahsımın kaybetmesidir. Onların amaçlarının bu halka hizmet etmek olmadığı apaçık ortadadır.” dedi.

Önerilen Haberler

Leave a Comment