HÜSEYİN KIRAN `DAN YENİ YIL MESAJI

Yeni Yıl dolayısıyla bir mesaj yayınlayan, iş insanı Hüseyin Kıran “Tüm halkımızın yeni yılını kutluyor, 2023 yılının ülkemize ve dünyaya sağlık, mutluluk ve barış getirmesini diliyorum.” dedi. Kıran mesajında şu ifadelere yer verdi: “Ülkemizde ve dünyada pek çok önemli olayın yaşandığı, hayatlarımızda iz bırakan bir yılı geride bırakırken yepyeni umutlarla yeni bir yıla giriyoruz. Girdiğimiz her yeni yıl heyecan ve umudu beraberinde getirmektedir. Ancak 2023’ün, Türkiye Cumhuriyet’imizin kuruluşunun 100. yılı olması bu yeni yıla ayrı bir önem kazandırmaktadır. 2023 yılının huzur, güven ve mutluluk içerisinde yaşayacağımız aydınlık yarınlarımız için önemli…

GÜNDEM 

Yeni Yıl dolayısıyla bir mesaj yayınlayan, iş insanı Hüseyin Kıran “Tüm halkımızın yeni yılını kutluyor, 2023 yılının ülkemize ve dünyaya sağlık, mutluluk ve barış getirmesini diliyorum.” dedi.
Kıran mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Ülkemizde ve dünyada pek çok önemli olayın yaşandığı, hayatlarımızda iz bırakan bir yılı geride bırakırken yepyeni umutlarla yeni bir yıla giriyoruz. Girdiğimiz her yeni yıl heyecan ve umudu beraberinde getirmektedir. Ancak 2023’ün, Türkiye Cumhuriyet’imizin kuruluşunun 100. yılı olması bu yeni yıla ayrı bir önem kazandırmaktadır.
2023 yılının huzur, güven ve mutluluk içerisinde yaşayacağımız aydınlık yarınlarımız için önemli değişimlere ve yeni başlangıçlara vesile olması en büyük temennimizdir.

Bu duygu ve düşüncelerle tüm halkımızın yeni yılını kutluyor, 2023 yılının ülkemize ve dünyaya sağlık, mutluluk ve barış getirmesini diliyorum.”

KRN Group Otomotiv Sanayi Ticaret Limited Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı

Hüseyin Kıran

Önerilen Haberler

Leave a Comment