İçişleri Bakanı Soylu, Murat Karayılan ’ın yakalanacağının sözünü verdi

Gara’da hain terör örgütü PKK tarafından 13 vatandaşımızın kafalarından vurularak şehit edilmesinin ardından İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, sosyal medya hesabından çok sert bir açıklama yayınladı. 13 kişinin alçakça şehit edildiğini vurgulayan Soylu, bu kalleşliğin ardından hala PKK’yı aklamaya çalışanların olduğunu söyledi. “BİN PARÇAYA BÖLMEZSEK YÜZÜMÜZE TÜKÜRSÜN” “Murat Karayılan’ı yakalayıp bin parçaya bölmezsek bu millet ve şehitlerimiz yüzümüze tükürsün.” notuyla paylaştığı açıklama metninde Soylu, ” PKK ile aynı açıklamaları yapmaktan utanmayan aynı yalanlara sahip çıkan haysiyetsizler var. Evlatlarımıza ve ailelerine çektirdiklerinin hesabı soruldu, sorulacak.” ifadelerini kullandı. Kaynak: Zirve Haber Ajansı [ZHA]

Bugün GÜNDEM SİYASET 

Gara’da hain terör örgütü PKK tarafından 13 vatandaşımızın kafalarından vurularak şehit edilmesinin ardından İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, sosyal medya hesabından çok sert bir açıklama yayınladı.

13 kişinin alçakça şehit edildiğini vurgulayan Soylu, bu kalleşliğin ardından hala PKK’yı aklamaya çalışanların olduğunu söyledi.

“BİN PARÇAYA BÖLMEZSEK YÜZÜMÜZE TÜKÜRSÜN”

“Murat Karayılan’ı yakalayıp bin parçaya bölmezsek bu millet ve şehitlerimiz yüzümüze tükürsün.” notuyla paylaştığı açıklama metninde Soylu, ” PKK ile aynı açıklamaları yapmaktan utanmayan aynı yalanlara sahip çıkan haysiyetsizler var. Evlatlarımıza ve ailelerine çektirdiklerinin hesabı soruldu, sorulacak.” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Zirve Haber Ajansı [ZHA]

Önerilen Haberler

Leave a Comment