Kaçak kazıda yer altından Roma zindanları çıktı

Kaçak kazıda yer altından Roma zindanları çıktı Jandarma kaçak kazıya operasyon düzenledi Şanlıurfa’nın Viranşehir ilçesinde kaçak kazı yapılan alana operasyon düzenleyen jandarma, Roma dönemine ait çok sayıda odası bulunan zindan ile karşılaştı. Kaçak kazıda yer altından Roma zindanları çıktıJandarma kaçak kazıya operasyon düzenledi ŞANLIURFA – Şanlıurfa’nın Viranşehir ilçesinde kaçak kazı yapılan alana operasyon düzenleyen jandarma, Roma dönemine ait çok sayıda odası bulunan zindan ile karşılaştı. Operasyonda ayrıca Roma dönemi ait kılıç, gümüş haç, tas, zincir, 2 alan arama cihazı ile kazma ve kürek ele geçirildi.Edinilen bilgiye göre, Şanlıurfa İl Jandarma…

GÜNDEM 

Kaçak kazıda yer altından Roma zindanları çıktı Jandarma kaçak kazıya operasyon düzenledi Şanlıurfa’nın Viranşehir ilçesinde kaçak kazı yapılan alana operasyon düzenleyen jandarma, Roma dönemine ait çok sayıda odası bulunan zindan ile karşılaştı.
Kaçak kazıda yer altından Roma zindanları çıktıJandarma kaçak kazıya operasyon düzenledi

ŞANLIURFA – Şanlıurfa’nın Viranşehir ilçesinde kaçak kazı yapılan alana operasyon düzenleyen jandarma, Roma dönemine ait çok sayıda odası bulunan zindan ile karşılaştı. Operasyonda ayrıca Roma dönemi ait kılıç, gümüş haç, tas, zincir, 2 alan arama cihazı ile kazma ve kürek ele geçirildi.Edinilen bilgiye göre, Şanlıurfa İl Jandarma Komutanlığı Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, Viranşehir ilçesinde kaçak kazı yapıldığı bilgisini elde etti. Kaçak kazıyı yaptığı belirlenen 4 kişiyi takibe alan ekipler, Kışla Mahallesi’ndeki adrese operasyon düzenledi.Operasyonda çok sayıda küçük odadan oluşan 400 metrekarelik bir yapıyla karşılaşıldı. Yapıda yapılan aramada Roma dönemi ait kılıç, gümüş haç, tas, zincir, 2 alan arama cihazı ile kazma ve kürek ele geçirildi. Gözaltına alına şahıslar jandarma karakoluna götürüldü.Yapılan incelemede yapının oma dönemine ait çok sayıda odası bulunan zindan olduğu belirlendi.Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

Önerilen Haberler

Leave a Comment