KADİR TOPBAŞ VEFAT ETTİ

ABDULLAH YİĞİT-İSTANBUL İstanbul’umuza büyük hizmetlerde emeği bulunan 2004-2017 İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı (3 Dönem) Dr. Kadir Topbaş vefat etti. Kadir Topbaş’ın vefatını derin bir teessürle öğrendim. Allah Rahmet Eylesin Mekânı Cennet olsun. En son Şanlıurfa ziyaretinde Gazeteci Abdullah Yiğit olarak 25 Kasım 2014 yılında bir araya gelerek siyaseti konuşmuştuk. Mekânı cennet olsun. Kadir Topbaş Bey. Topbaş ailesinin ve sevenlerine rabbim sabırlar versin. Kadir Bey’i, İstanbul’a ve ülkemize kattıklarını unutmayacağız. Kendisine Allah’tan rahmet; ailesine, sevenlerine ve milletimize başsağlığı diliyorum. 1453 KRAL MEDYA ORGANİZASYON, TANITIM, TURİZM MEDYA HABER AJANS ABDULLAH YİĞİT

Bugün GÜNDEM 

ABDULLAH YİĞİT-İSTANBUL
İstanbul’umuza büyük hizmetlerde emeği bulunan 2004-2017 İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı (3 Dönem) Dr. Kadir Topbaş vefat etti.

Kadir Topbaş’ın vefatını derin bir teessürle öğrendim. Allah Rahmet Eylesin Mekânı Cennet olsun.
En son Şanlıurfa ziyaretinde Gazeteci Abdullah Yiğit olarak 25 Kasım 2014 yılında bir araya gelerek siyaseti konuşmuştuk. Mekânı cennet olsun. Kadir Topbaş Bey.

Topbaş ailesinin ve sevenlerine rabbim sabırlar versin.

Kadir Bey’i, İstanbul’a ve ülkemize kattıklarını unutmayacağız. Kendisine Allah’tan rahmet; ailesine, sevenlerine ve milletimize başsağlığı diliyorum.

1453 KRAL MEDYA ORGANİZASYON, TANITIM, TURİZM MEDYA HABER AJANS ABDULLAH YİĞİT

Önerilen Haberler

Leave a Comment