Kepçe operatörünün feci ölümü!

Şanlıurfa’nın Bozova ilçesinde bakımını yaptığı iş makinesinin ön kısmındaki yükleyici kovanın hidrolik silindiri ile lastiğin arasında sıkışan kepçe operatörü feci şekilde hayatını kaybetti. Şanlıurfa’nın Bozova ilçesinde meydana gelen olayda bir inşaatın temel çalışmasında kepçe operatörü olarak çalışan 37 yaşındaki Bedran Güzel, arızalanan hidrolik bölgeyi tamir etmek için lastik ile gövde arasına girdi. SIKIŞTIĞI YERDEN ÇIKAMADI Hidroliğin aniden boşalması sonucu kepçenin üst kısmı Güzel’in üzerine düştü. Kepçenin ön kovasını tutan hidrolik silindir ile lastik arasında sıkıştı. Yanında yardım edecek kimse olmayan Güzel, sıkıştığı yerden çıkamadı. OLAY YERİNDE HAYATINI KAYBETTİ Bir süre…

GÜNDEM 

Şanlıurfa’nın Bozova ilçesinde bakımını yaptığı iş makinesinin ön kısmındaki yükleyici kovanın hidrolik silindiri ile lastiğin arasında sıkışan kepçe operatörü feci şekilde hayatını kaybetti.
Şanlıurfa’nın Bozova ilçesinde meydana gelen olayda bir inşaatın temel çalışmasında kepçe operatörü olarak çalışan 37 yaşındaki Bedran Güzel, arızalanan hidrolik bölgeyi tamir etmek için lastik ile gövde arasına girdi.

SIKIŞTIĞI YERDEN ÇIKAMADI
Hidroliğin aniden boşalması sonucu kepçenin üst kısmı Güzel’in üzerine düştü. Kepçenin ön kovasını tutan hidrolik silindir ile lastik arasında sıkıştı. Yanında yardım edecek kimse olmayan Güzel, sıkıştığı yerden çıkamadı.

OLAY YERİNDE HAYATINI KAYBETTİ
Bir süre sonra inşaat alanına gidenler, Güzel’i fark edince durumu itfaiye ve sağlık ekiplerine haber verdi. Olay yerine giden sağlık ekipleri, şahsın hayatını kaybettiğini belirledi.

CANSIZ BEDENİNİ EKİPLER ÇIKARDI
Ceset, olay yerindeki incelemenin ardından itfaiye ekipleri tarafından çıkartılarak hastane morguna kaldırıldı. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

Önerilen Haberler

Leave a Comment