MAHYADER Genel Başkanı Funda Yıldırım `dan Yeni Yıl Mesajı

ABDULLAH YİĞİT-İSTANBUL MAHYADER Genel Başkanı Funda Yıldırım, yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Başkan Yıldırım mesajında şu ifadelere yer verdi: Ülkemizi ve tüm dünyayı etkisi altına alan salgına karşı milletçe mücadele verdiğimiz ve hayatlarımızda derin izler bırakan bir yılı geride bırakırken, yeni umut ve beklentilerle 2021 yılına girmenin heyecanını yaşıyoruz. Her ne kadar milletçe zor bir dönemden geçiriyor olsak da yaşama sevincimizi ve umutlarımızı her daim canlı tutuyoruz. Çünkü kışın sonu bahardır. Bu günler de geçecek ve el ele vererek özlemini çektiğimiz güzel ve güneşli günlerimize kavuşacağız. Yeter ki birlik…

Bugün GÜNDEM 

ABDULLAH YİĞİT-İSTANBUL
MAHYADER Genel Başkanı Funda Yıldırım, yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Başkan Yıldırım mesajında şu ifadelere yer verdi:
Ülkemizi ve tüm dünyayı etkisi altına alan salgına karşı milletçe mücadele verdiğimiz ve hayatlarımızda derin izler bırakan bir yılı geride bırakırken, yeni umut ve beklentilerle 2021 yılına girmenin heyecanını yaşıyoruz.

Her ne kadar milletçe zor bir dönemden geçiriyor olsak da yaşama sevincimizi ve umutlarımızı her daim canlı tutuyoruz. Çünkü kışın sonu bahardır. Bu günler de geçecek ve el ele vererek özlemini çektiğimiz güzel ve güneşli günlerimize kavuşacağız. Yeter ki birlik ve beraberlik içerisinde olalım.

Bu duygu ve düşüncelerle tüm halkımızın yeni yılını kutluyor, 2021 yılının ülkemize ve dünyaya sağlık, mutluluk ve barış getirmesini diliyorum.

Önerilen Haberler

Leave a Comment