Mehmet Danaoğlu, Ahmet Aslan İle Bir Araya Geldi

ABDULLAH YİĞİT-MARDİN –Özel Haber Danaoğlu Group Yönetim Kurulu Başkanı Gelecek Partisi Nizip İlçe Başkanı Yüksek Mimar Mehmet Danaoğlu ve Yönetim Kurulu üyeleri ile Gelecek Partisi Birecik İlçe Başkanı Ahmet Aslan, Gelecek Partisi Birecik Halfeti İlçe Koordinatörü Özmen Dal, Gelecek Partisi Birecik İlçe Kadın Kolları Başkanı Hayriye Şensözlüer ile bir araya geldiler. Gelecek Partisi Birecik ve Nizip ilçe Teşkilatlarının ilçelerinde yapılacak olan ortak çalışmalarında kardeş ilçe olarak beraber hareket etme kararı alarak. 2021 yılı içerisinde yapılacak projeler hakkında istişareler yapıldı. Gelecek Bizim olacak Gelecek sizlerin olacak dediler.

Bugün GÜNDEM SİYASET 

ABDULLAH YİĞİT-MARDİN –Özel Haber
Danaoğlu Group Yönetim Kurulu Başkanı Gelecek Partisi Nizip İlçe Başkanı Yüksek Mimar Mehmet Danaoğlu ve Yönetim Kurulu üyeleri ile Gelecek Partisi Birecik İlçe Başkanı Ahmet Aslan, Gelecek Partisi Birecik Halfeti İlçe Koordinatörü Özmen Dal, Gelecek Partisi Birecik İlçe Kadın Kolları Başkanı Hayriye Şensözlüer ile bir araya geldiler.

Gelecek Partisi Birecik ve Nizip ilçe Teşkilatlarının ilçelerinde yapılacak olan ortak çalışmalarında kardeş ilçe olarak beraber hareket etme kararı alarak. 2021 yılı içerisinde yapılacak projeler hakkında istişareler yapıldı. Gelecek Bizim olacak Gelecek sizlerin olacak dediler.

Önerilen Haberler

Leave a Comment