Mehmet Üzümcüoğlu Birecik İlçesi belediye başkanlığına talip oldu.

ŞANLIURFA – „Hamburg Nuts“ firmasının sahibi olarak Türkiye ve Almanya arasında ticaret yapan iş insanı Mehmet Üzümcüoğlu Şanlıurfa’nın Birecik İlçesi belediye başkanlığına talip oldu. Başarılı iş insanı Mehmet Üzümcüoğlu, 31 Mart 2024’te yapılacak olan yerel seçimlerde Ak Parti Birecik ilçe Belediye Başkanlığı için aday adaylığını açıkladı. Başvurusunu yaparken “Birecik ilçesine hizmet vermek için bende varım” diyen Üzümcüoğlu “Birecik ilçemizin geleceğine yön vermek adına edindiğim bilgi, birikim ve tecrübelerimi kıymetli Birecik hemşerilerime sunmak istiyorum. Birecik’in sorunlarına, ihtiyaçlarına hakimiz. Güzel projelerimiz var ve bu projelerimi gerçekleştirmek için Birecik halkından destek istiyorum“ dedi.

Birecik Güneydoğu Şanlıurfa 

ŞANLIURFA – „Hamburg Nuts“ firmasının sahibi olarak Türkiye ve Almanya arasında ticaret yapan iş insanı Mehmet Üzümcüoğlu Şanlıurfa’nın Birecik İlçesi belediye

başkanlığına talip oldu. Başarılı iş insanı Mehmet Üzümcüoğlu, 31 Mart 2024’te yapılacak olan yerel seçimlerde Ak Parti Birecik ilçe Belediye Başkanlığı için aday

adaylığını açıkladı. Başvurusunu yaparken “Birecik ilçesine hizmet vermek için bende varım” diyen Üzümcüoğlu “Birecik ilçemizin geleceğine yön vermek adına edindiğim bilgi, birikim ve tecrübelerimi kıymetli Birecik hemşerilerime sunmak istiyorum.

Birecik’in sorunlarına, ihtiyaçlarına hakimiz. Güzel projelerimiz var ve bu projelerimi gerçekleştirmek için Birecik halkından destek istiyorum“ dedi.

Önerilen Haberler

Leave a Comment