OTELE MÜHÜR

ABDULLAH YİĞİT-İSTANBUL Antalya’nın Kemer ilçesinde faaliyet gösteren 4 yıldızlı otel işletme ruhsatı olmadığından Kemer Belediyesi tarafından kapatıldı. Otelin kapısına mühür vuruldu. Otelin tapu ve işletme hakkının kendilerine ait olduğunu söyleyen Özbay Tur Tic ve Aş sahibi Kubilay Özbay, otelinin yıllardır hiçbir bedel ödenmeksizin işlendiğini söyledi. Otelini işletenler hakkında yıllardır şikâyette bulunduğunu belirten Özbay, ‘Otelimi işletenlerle hiçbir kira kontratımız yapılmadı. Sahte kontratlarla yıllarca işletildi. Otelin tapusu ve işletme hakkı benimdir. Methan Turizm İnşaat Ltd.Şti bugüne kadar hiçbir kira ilişkimiz olmadı. Yasal haklarımı sonuna kadar savunacağım’dedi.

ASAYİŞ Bugün GÜNDEM 

ABDULLAH YİĞİT-İSTANBUL
Antalya’nın Kemer ilçesinde faaliyet gösteren 4 yıldızlı otel işletme ruhsatı olmadığından Kemer Belediyesi tarafından kapatıldı. Otelin kapısına mühür vuruldu.

Otelin tapu ve işletme hakkının kendilerine ait olduğunu söyleyen Özbay Tur Tic ve Aş sahibi Kubilay Özbay, otelinin yıllardır hiçbir bedel ödenmeksizin işlendiğini söyledi. Otelini işletenler hakkında yıllardır şikâyette bulunduğunu belirten Özbay, ‘Otelimi işletenlerle hiçbir kira kontratımız yapılmadı. Sahte kontratlarla yıllarca işletildi. Otelin tapusu ve işletme hakkı benimdir.

Methan Turizm İnşaat Ltd.Şti bugüne kadar hiçbir kira ilişkimiz olmadı. Yasal haklarımı sonuna kadar savunacağım’dedi.

Açıklama yok.

Açıklama yok.

Açıklama yok.

Önerilen Haberler

Leave a Comment