ŞANLIURFA CHP MİLLETVEKİLİ TANAL VE BELEDİYE BAŞKAN ADAYI KOYUNCU BİRECİK’TE GÖK İÇİN DESTEK İSTEDİ

Şanlıurfa Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili Mahmut Tanal ve Şanlıurfa Belediye Başkan Adayı Mustafa Koyuncu, Birecik’teki sokak ve caddeleri gezerek Cumhuriyet Halk Partisi Belediye Başkan Adayı Süleyman Gök için destek istedi. Tanal, “İnsan hastaneye giderken kendini doktorlara teslim eder. Birecik ilçesi de kendisini doktora teslim etmesi lazım” dedi. Mahmut Tanal ve Mustafa Koyuncu, Birecik’teki sokak ve caddelerde Cumhuriyet Halk Partisi Belediye Başkan Adayı Süleyman Gök ile birlikte vatandaşları ziyaret ederek destek istedi. Ziyaretler sırasında Tanal ve Koyuncu, Gök’e destek veren vatandaşlarla bir araya gelerek sohbet etti. Tanal, yaptığı açıklamada, Birecik’in gelişmesi…

Belediye başkan adayı Birecik Büyükşehir CHP Cumhuriyet Halk partisi Feride açar Kadın kolları Mahmut tünel Mustafa Koyuncu Şanlıurfa Süleyman Gök 

Şanlıurfa Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili Mahmut Tanal ve Şanlıurfa Belediye Başkan Adayı Mustafa Koyuncu, Birecik’teki sokak ve caddeleri gezerek Cumhuriyet Halk Partisi Belediye Başkan Adayı Süleyman Gök için destek istedi. Tanal, “İnsan hastaneye giderken kendini doktorlara teslim eder. Birecik ilçesi de kendisini doktora teslim etmesi lazım” dedi.

Mahmut Tanal ve Mustafa Koyuncu, Birecik’teki sokak ve caddelerde Cumhuriyet Halk Partisi Belediye Başkan Adayı Süleyman Gök ile birlikte vatandaşları ziyaret ederek destek istedi. Ziyaretler sırasında Tanal ve Koyuncu, Gök’e destek veren vatandaşlarla bir araya gelerek sohbet etti.

Tanal, yaptığı açıklamada, Birecik’in gelişmesi ve kalkınması için Cumhuriyet Halk Partisi’nin adayı Süleyman Gök’ü desteklediklerini belirtti. “İnsan hastaneye giderken kendini doktorlara teslim eder. Birecik ilçesi de kendisini doktora teslim etmesi lazım” diyen Tanal, Gök’ün yönetiminde ilçenin daha iyi bir geleceğe kavuşacağına inandığını ifade etti.

Mustafa Koyuncu ise, Mahmut Tanal’ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, desteklerinden dolayı teşekkür etti. Koyuncu, Birecik’in sorunlarını çözmek ve ilçeyi daha yaşanabilir bir yer haline getirmek için çalışacaklarını belirtti.

Editör hayat

Önerilen Haberler

Leave a Comment