Şanlıurfa Valisi Ayhan: Uyuşturucuyla mücadelede başarılıyız

Ali LEYLAK/ŞANLIURFA, (DHA) – ŞANLIURFA Valisi Salih Ayhan, kentte uyuşturucuyla mücadelede başarılı bir ivme yakaladıklarını söyledi. Türkiye’de son 6 ay içerisinde en çok operasyonun yapılan kentin Şanlıurfa olduğunu belirten Vali Ayhan, “En çok gözaltının yapıldığı, en çok tutuklamaların yapıldığı ve en çok maddenin ele geçirildiği bir il oldu Urfa. Teknik takiplerimizde uyuşturucu satıcıları torbacılar kendi aralarındaki konuşmalarında malzeme bulamamaktan dertleniyorlar” dedi. Şanlıurfa Valisi Salih Ayhan, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü”nde kentte görev yapan basın mensuplarıyla buluştu. Gazetecilerin gününü kutlayan Vali Ayhan, Şanlıurfa’nın çok dinamik bir şehir olduğunu belirttti. Şanlıurfa’da 8…

ASAYİŞ GÜNDEM 

Ali LEYLAK/ŞANLIURFA, (DHA) – ŞANLIURFA Valisi Salih Ayhan, kentte uyuşturucuyla mücadelede başarılı bir ivme yakaladıklarını söyledi. Türkiye’de son 6 ay içerisinde en çok operasyonun yapılan kentin Şanlıurfa olduğunu belirten Vali Ayhan, “En çok gözaltının yapıldığı, en çok tutuklamaların yapıldığı ve en çok maddenin ele geçirildiği bir il oldu Urfa. Teknik takiplerimizde uyuşturucu satıcıları torbacılar kendi aralarındaki konuşmalarında malzeme bulamamaktan dertleniyorlar” dedi.

Şanlıurfa Valisi Salih Ayhan, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü”nde kentte görev yapan basın mensuplarıyla buluştu. Gazetecilerin gününü kutlayan Vali Ayhan, Şanlıurfa’nın çok dinamik bir şehir olduğunu belirttti.
Şanlıurfa’da 8 aydır görev yaptığını belirten Vali Ayhan, kentteki uyuşturucuyla mücadelede önemli bir ivme yakalandığını belirterek şöyle dedi:
“Türkiye’de son 5-6 ay içerisinde en çok operasyonun olduğu, en çok gözaltının yapıldığı, en çok tutuklamaların yapıldığı ve en çok maddenin ele geçirildiği bir il oldu Urfa. Teknik takiplerimizde kendi aralarındaki konuşmalarında malzeme bulamamaktan dertleniyorlar. Kendi aralarında malzeme bulamıyorlar. Bu noktaya getirdik. Mücadeleye devam. Mücadele sadece polisle olmuyor, bunun eğitim, rehabilite boyutu var. Bunlarla da ilgili çalışmamız var.”

Önerilen Haberler

Leave a Comment