TARİHİ VE TURİSTİK KENT ALEVLERE TESLİM OLDU

Güneydoğu Anadolu Bölgesinin tarihi ve turistik kenti Halfeti’de gece saatlerinde çıkan yangın gece karanlığını gündüze çevirdi. Edinilen bilgiye yangın, gece saatlerinde Şanlıurfa’nın tarihi ve turistik kenti Halfeti’de yaşandı. Seyir tepesi olarak bilinen ve Halfeti’ye hakim bir noktada çıkan yangın, kısa sürece fıstık ağaçları ile çalılık alana sıçradı. Yangını fark edenler durumu itfaiye ekiplerine haber verdi. Olay yerine giden ekipler, geniş bir alana yayılan yangına müdahale ederek söndürmeye çalıştı.

GÜNDEM Halfeti 

Güneydoğu Anadolu Bölgesinin tarihi ve turistik kenti Halfeti’de gece saatlerinde çıkan yangın gece karanlığını gündüze çevirdi.

Edinilen bilgiye yangın, gece saatlerinde Şanlıurfa’nın tarihi ve turistik kenti Halfeti’de yaşandı. Seyir tepesi olarak bilinen ve Halfeti’ye hakim bir noktada çıkan yangın, kısa sürece fıstık ağaçları ile çalılık alana sıçradı.

Yangını fark edenler durumu itfaiye ekiplerine haber verdi. Olay yerine giden ekipler, geniş bir alana yayılan yangına müdahale ederek söndürmeye çalıştı.

Önerilen Haberler

Leave a Comment