TÜSİKON Şanlıurfa İl Başkanlığına Mücella SALER Getirildi

Türkiye Üreticiler Sanayiciler ve İş Adamları Konfederasyonu TÜSİKON Şanlıurfa İl Başkanlığına yeni atama gerçekleştirildi. TÜSİKON Genel Merkezinden yapılan yazılı açıklamada, Şanlıurfa İl Başkanlığına İş kadını Mücella SALER  getirildiği ifade edildi. TÜSİKON Genel Başkan yardımcısı Sadık Büyükkarakurt ve Güneydoğu Anadolu bölge başkanı Fevzi Çelik yeni atanan isime başarılar diledi. Şanlıurfa ülke ekonomisinin kalkınmasında önemli paylarından olduğunu ve çok önem verdiğimiz bir ilimiz olduğunu ifade ettiler. Bu güzel ilimizde yeni göreve başlayan Mücella Saler` e başarılar dileyerek, her alanda iyi işler yapılması için çalışmalar yürüteceğiz ifadeleri kullanıldı. TÜSİKON Şanlıurfa İl başkanlığına getirilen…

Bugün GÜNDEM 

Türkiye Üreticiler Sanayiciler ve İş Adamları Konfederasyonu TÜSİKON Şanlıurfa İl Başkanlığına yeni atama gerçekleştirildi.

TÜSİKON Genel Merkezinden yapılan yazılı açıklamada, Şanlıurfa İl Başkanlığına İş kadını Mücella SALER  getirildiği ifade edildi.

TÜSİKON Genel Başkan yardımcısı Sadık Büyükkarakurt ve Güneydoğu Anadolu bölge başkanı Fevzi Çelik yeni atanan isime başarılar diledi. Şanlıurfa ülke ekonomisinin kalkınmasında önemli paylarından olduğunu ve çok önem verdiğimiz bir ilimiz olduğunu ifade ettiler. Bu güzel ilimizde yeni göreve başlayan Mücella Saler` e başarılar dileyerek, her alanda iyi işler yapılması için çalışmalar yürüteceğiz ifadeleri kullanıldı.

TÜSİKON Şanlıurfa İl başkanlığına getirilen iş kadını Mücella Saler  , gönül birliği hareketinin bu kutsal görevinden dolayı çok mutlu olduğunu belirterek görevini layıkı ile yapacağını belirtti.

Bu görevi bana layık gören başta genel başkanımız Orhan Beşiktepe ye ve yönetime çok teşekkür ediyorum dedi.

ABDULLAH YİĞİT-ANKARA

Önerilen Haberler

Leave a Comment