Aday adayı Mehmet Üzümcüoğlu, “Birecik’e hizmet için bende varım” dedi

Mehmet Üzümcüoğlu, 31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlerde AK Parti Birecik ilçe Belediye Başkanı Aday adaylığını açıkladı. Birecik Belediye Başkan Aday adayı Mehmet Üzümcüoğlu, yaptığı açıklamada, kendisine iyi dileklerini ileten herkese teşekkür ettiğini söyledi. Üzümcüoğlu, “Birecik ilçemizin geleceğine yön vermek adına edindiğim bilgi, birikim ve tecrübelerimi kıymetli Birecik hemşehrilerime sunmak için 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak yerel seçimlerinde Ak Parti’den Birecik Belediye Başkan aday adayı olduğumu açıklayarak başvurumu yaptım. Birecik’in sorunlarına, ihtiyaçlarına hakimiz, projelerimiz var, bu projelerimi gerçekleştirmek için birecik halkında destek istiyorum. Herkese teşekkür ediyorum. Bu yolda tüm aday…

GÜNDEM SİYASET YAŞAM 

Mehmet Üzümcüoğlu, 31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlerde AK Parti Birecik ilçe Belediye Başkanı Aday adaylığını açıkladı.

Birecik Belediye Başkan Aday adayı Mehmet Üzümcüoğlu, yaptığı açıklamada, kendisine iyi dileklerini ileten herkese teşekkür ettiğini söyledi.

Üzümcüoğlu, “Birecik ilçemizin geleceğine yön vermek adına edindiğim bilgi, birikim ve tecrübelerimi kıymetli Birecik hemşehrilerime sunmak için 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak yerel seçimlerinde Ak Parti’den Birecik Belediye Başkan aday adayı olduğumu açıklayarak başvurumu yaptım. Birecik’in sorunlarına, ihtiyaçlarına hakimiz, projelerimiz var, bu projelerimi gerçekleştirmek için birecik halkında destek istiyorum. Herkese teşekkür ediyorum. Bu yolda tüm aday adayı arkadaşlarıma da başarılar diliyorum” dedi.

Önerilen Haberler

Leave a Comment