Birecik belediye başkanı Begit Türk bayrağı ve diğer asılsız ithamlara net cevap verdi

Birecik Belediye Meclisi Toplantısında Neler Konuşuldu? Görüntüler ortaya çıktı: Günlerdir Birecik ilçesinin gündemini meşgul eden Belediye Meclisi toplantısında yaşananlar, sızdırılan görüntülerle netleşiyor. Görüntülerde Belediye Başkanı Mehmet Begit’in encümen üyelerine hitaben yaptığı konuşmalar yer alıyor. Başkan Begit, meclis üyelerine yönelik seslendi. Rüşvet ve para teklifi iddialarına karşı konuşan Başkan Begit, “Hanginize rüşvet veya para teklif ettiysem ortaya çıksın, burada söylesin” şeklinde konuştu. Ayrıca, Türk bayrağı ve poster konusunu dile getiren Başkan Begit, hepiniz benden iyi biliyorsunuz bayrak ve poster için tepki verenleri çikin kendiniz söyleyin belediye makamına gelen Türk bayrağıyla çektirdiğim…

Belediye Başkanı GÜNDEM 

Birecik Belediye Meclisi Toplantısında Neler Konuşuldu?
Görüntüler ortaya çıktı:

Günlerdir Birecik ilçesinin gündemini meşgul eden Belediye Meclisi toplantısında yaşananlar, sızdırılan görüntülerle netleşiyor. Görüntülerde Belediye Başkanı Mehmet Begit’in encümen üyelerine hitaben yaptığı konuşmalar yer alıyor.

Başkan Begit, meclis üyelerine yönelik seslendi. Rüşvet ve para teklifi iddialarına karşı konuşan Başkan Begit, “Hanginize rüşvet veya para teklif ettiysem ortaya çıksın, burada söylesin” şeklinde konuştu.

Ayrıca, Türk bayrağı ve poster konusunu dile getiren Başkan Begit, hepiniz benden iyi biliyorsunuz bayrak ve poster için tepki verenleri çikin kendiniz söyleyin belediye makamına gelen Türk bayrağıyla çektirdiğim fotoğrafı etik değil diyen sizler diyerek konuya açiklik kazandirdi sonrada kalkip benden habersiz toplanti yapan gene sizler degilmisiniz konuyu ifade etti.

Sosyal medyada dolaşan sahte fek hesaplarla hiç birşekilde ne benim nede ailemin ilgisi yoktur Başkan Begit, “Kimin ne dediğini en iyi sizler biliyorsunuz. Ortaya çıkıp kendiniz söyleyin, soylenilen iftira değildir ” şeklinde açıklamalarda bulundu. Başkan Begit’in net tavrı ve açıklamaları, ilçede geniş yankı uyandırdı.

 

 

Önerilen Haberler

Leave a Comment