Ekonomist Çiftçi Mehmet Fatih Bucak, Dikkatinizi çekerim; ben söylediğimden 5 ay sonra aşı bulundu ÖNEMLİ ‼

Ekonomist Çiftçi Mehmet Fatih Bucak, Dünya Genelinde azalan korona viris vakaları hakkında sosyal medya hesabından önemli açıklamalarda bulundu.. Ekonomist Çiftçi Mehmet Fatih Bucak, Şubat ayında biteceğini dair aylar önce paylaşım yapmıştı.. İşte nihayet o Açıklamalar Haber Ajansları tarafından Dünya Basını açıklamaları yapılmaya başlandı. İşte Ekonomist Çiftçi Mehmet Fatih Bucak, NE DEMİŞSEK O Dikkatinizi çekerim; ben söylediğimden 5 ay sonra aşı bulundu ÖNEMLİ ‼ Bucak, Normalleşme süreci başladı, dünya basını eskisi gibi koronadan bahs etmiyor. Piyasalar gevşedi, dolar düşüyor altın düşüyor, sterlin ve Euro da düşecek, Kuveyt dinarı yükselir . ELON…

Bugün GÜNDEM SAĞLIK YAŞAM 

Ekonomist Çiftçi Mehmet Fatih Bucak, Dünya Genelinde azalan korona viris vakaları hakkında sosyal medya hesabından önemli açıklamalarda bulundu.. Ekonomist Çiftçi Mehmet Fatih Bucak, Şubat ayında biteceğini dair aylar önce paylaşım yapmıştı..

İşte nihayet o Açıklamalar Haber Ajansları tarafından Dünya Basını açıklamaları yapılmaya başlandı.

İşte Ekonomist Çiftçi Mehmet Fatih Bucak, NE DEMİŞSEK O

Dikkatinizi çekerim; ben söylediğimden 5 ay sonra aşı bulundu ÖNEMLİ ‼

Bucak, Normalleşme süreci başladı, dünya basını eskisi gibi koronadan bahs etmiyor.
Piyasalar gevşedi, dolar düşüyor altın düşüyor, sterlin ve Euro da düşecek, Kuveyt dinarı yükselir .

ELON Mosk tan iyi bir açıklama bekliyorum, havacılık ve uzay seyahatleri ile ilgili, ayrıca Jor Biden dan sonra kamala Haris başkanlığında Başkan Yardımcısı olmasını bekliyorum, Bill Gates in kazdığı kuyuya düşmesini diliyorum düşecek inşallah, kendini bize hayır sever milyarder diye tanıttı ama gerçek bir insanlık düşmanı çıktı, zaten Steve Jobs yaptığı kendisine kalmayacak inşallah, steve jobs tan çaldığı fikirler ve prototipler i kendi icadı imiş gibi gösterdi, inşallah her hangi bir virüs onu yok eder.

ABDULLAH YİĞİT-ANKARA

Önerilen Haberler

Leave a Comment