Erman Türköz, yeni single ’ ını çıkardı

2006 yılında yayınlanan “Star Avı” adlı müzik yarışmasında Ömer Topçu ve Raşit Genç ile kurdukları T-Pop grubu ile 3’üncü olan Erman Türköz, yeni single’ ını çıkardı. Rafet El Roman’a yaptığı “Son Veda” şarkısıyla da dikkatleri üzerine çeken Türköz’ün yeni single’ ı “ Bir Yalan Olsan” FAMU Yapım etiketiyle tüm dijital platformlarda ve Erman Türköz adlı YouTube kanalında yerini aldı. MYO Exclusive ’in menajerliğini üstlendiği şarkının sözlerini, Hüsamettin Hüner’le birlikte yazdı. Müzik ve düzenlemesini ise Erman Türköz kendisi yaptı. Şarkının video klibi Tuberk Aysal yönetmenliğinde çekildi. Türköz’e klipte iki oyuncu eşlik…

Bugün EĞİTİM EKONOMİ GÜNDEM KÜLTÜR SANAT MAGAZİN TEKNOLOJİ YAŞAM 

2006 yılında yayınlanan “Star Avı” adlı müzik yarışmasında Ömer Topçu ve Raşit Genç ile kurdukları T-Pop grubu ile 3’üncü olan Erman Türköz, yeni single’ ını çıkardı. Rafet El Roman’a yaptığı “Son Veda” şarkısıyla da dikkatleri üzerine çeken Türköz’ün yeni single’ ı “ Bir Yalan Olsan” FAMU Yapım etiketiyle tüm dijital platformlarda ve Erman Türköz adlı YouTube kanalında yerini aldı.

MYO Exclusive ’in menajerliğini üstlendiği şarkının sözlerini, Hüsamettin Hüner’le birlikte yazdı. Müzik ve düzenlemesini ise Erman Türköz kendisi yaptı. Şarkının video klibi Tuberk Aysal yönetmenliğinde çekildi. Türköz’e klipte iki oyuncu eşlik etti. Şarkı söylemenin yanında çello, piyano, klasik gitar ,akustikgitar ,basgitar, elektrogitar, bağlama ve udçalan Erman Türköz, sözü ve bestesi kendisine aitolan birçok şarkısını sevenleriyle kısa zaman içerisinde buluşturacağını söyledi.

ABDULLAH YİĞİT-DİNÇER KARACALAR-İSTANBUL

Önerilen Haberler

Leave a Comment