Eva Palace Yönetim Kurulu Başkanı Ayşenur Gündoğdu, 2021 Hedeflerini Açıkladı

ABDULLAH YİĞİT-EBRU GEZER –MERSİN –Özel Haber Eva Palace Yönetim Kurulu Başkanı Ayşenur Gündoğdu, Çalışmaları ile ilgili Duayen Gazeteci Abdullah Yiğit ve Gazeteci Ebru Gezer `e Anlattı. Gündoğdu, Mersin İlimizde 2018 yılında faaliyete başladığımız Eva Palace Balo ve organizasyon salonlarımızla 3 ayrı Konsepte (konser, düğün, toplantı, cofee break) Mersine yeni bir soluk kazandırdığımıza inanıyor ve bu inanışımızı profesyonel ekibimiz ile beraber 2021 yılına da taşımanın mutluluğu içerisinde olmaktan büyük gurur duyuyoruz. Dedi.

Bugün EKONOMİ GÜNDEM KÜLTÜR SANAT MAGAZİN YAŞAM 

ABDULLAH YİĞİT-EBRU GEZER –MERSİN –Özel Haber
Eva Palace Yönetim Kurulu Başkanı Ayşenur Gündoğdu, Çalışmaları ile ilgili Duayen Gazeteci Abdullah Yiğit ve Gazeteci Ebru Gezer `e Anlattı.

Gündoğdu, Mersin İlimizde 2018 yılında faaliyete başladığımız Eva Palace Balo ve organizasyon salonlarımızla 3 ayrı Konsepte (konser, düğün, toplantı, cofee break) Mersine yeni bir soluk kazandırdığımıza inanıyor ve bu inanışımızı profesyonel ekibimiz ile beraber 2021 yılına da taşımanın mutluluğu içerisinde olmaktan büyük gurur duyuyoruz. Dedi.

Önerilen Haberler

Leave a Comment