Genç Siyasetçi Ahmet Bakır, Gelecek Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu İle Bir Araya Geldi

Genç Siyasetçi Ahmet Bakır Gelecek Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Sayın Ahmet Davutoğlu İle Bir Araya Geldi. Gelecek Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Sayın Ahmet Davutoğlu, Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcıları Sn. Abdullah Başcı ve Sn. Feramuz Üstün’ün sevgisini kazanan Ahmet Bakır, Ahmet Davutoğlu ile görüşme gerçekleştirdi. “Amacımız Türkiye ve ülke insanı” diyen Ahmet Bakır,” Elimden geldiği kadarı ile Partimin arkasında durmaya ve gönüllü hizmet etmeye devam edeceğim dedi. Genel Başkan Sn. Ahmet Davutoğlu’na Daha Azimli Daha kararlı ve Daha İnanarak çalışacaklarının sözünü verdiler. Genel Başkan ve Genel Başkan Yardımcıları…

Bugün EĞİTİM GÜNDEM KÜLTÜR SANAT SİYASET YAŞAM 

Genç Siyasetçi Ahmet Bakır Gelecek Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Sayın Ahmet Davutoğlu İle Bir Araya Geldi.

Gelecek Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Sayın Ahmet Davutoğlu, Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcıları Sn. Abdullah Başcı ve Sn. Feramuz Üstün’ün sevgisini kazanan Ahmet Bakır, Ahmet Davutoğlu ile görüşme gerçekleştirdi.

“Amacımız Türkiye ve ülke insanı” diyen Ahmet Bakır,” Elimden geldiği kadarı ile Partimin arkasında durmaya ve gönüllü hizmet etmeye devam edeceğim dedi.

Genel Başkan Sn. Ahmet Davutoğlu’na Daha Azimli Daha kararlı ve Daha İnanarak çalışacaklarının sözünü verdiler.

Genel Başkan ve Genel Başkan Yardımcıları Eskişehir bizi heyecanlandırıyor. Gerek Gençlerimiz Gerekse İl Genelinden Çok Memnunuz dediler, Genel Başkan Gençler Bizim Geleceğimiz” diye konuştu. Genç Siyasetçi Adaşı Ahmet Bakır İle Güzel Bir Sohbet Gerçekleştirdi.

Gençlerin Umudu Davutoğlu, Davutoğlu’nun Umudu Gençler!

ABDULLAH YİĞİT-ANKARA –ÖZEL HABER

Açıklama yok.

Açıklama yok.

Açıklama yok.

Önerilen Haberler

Leave a Comment