GÜMÜŞ GÜZELİ ANESTESİA

ABDULLAH YİĞİT-İSTANBUL Gümüş takının lider ismi Kar Gümüş, 2021 takı tanıtım katalog ve reklam filmi çekimleri için ünlü Rus model Anestesia Scheglova ‘yı oynatmaya karar verdi. Özellikle erkek takılarıyla Arap ve Avrupa ülkelerinde büyük isim yapan Kar Gümüş, bu kez reklam ve katalog çekimleri için kadın model oynatma kararı aldı. Önümüzdeki günlerde İstanbul’da çekilecek olan çekimlerde ünlü Rus model Anestesia Scheglova, kamera karşısına geçecek. Çekimler usta gazeteci Habib Babar tarafından gerçekleştirilecek. Özellikle Yeşilçam emektarlarına yaptığı yardımlarla isminden söz ettiren Kar Gümüş sahibi hayırsever iş adamı Metin Kartal, ’Bu çekimlerin ardından…

Bugün EKONOMİ GÜNDEM KÜLTÜR SANAT MAGAZİN YAŞAM 

ABDULLAH YİĞİT-İSTANBUL
Gümüş takının lider ismi Kar Gümüş, 2021 takı tanıtım katalog ve reklam filmi çekimleri için ünlü Rus model Anestesia Scheglova ‘yı oynatmaya karar verdi.

Özellikle erkek takılarıyla Arap ve Avrupa ülkelerinde büyük isim yapan Kar Gümüş, bu kez reklam ve katalog çekimleri için kadın model oynatma kararı aldı.

Önümüzdeki günlerde İstanbul’da çekilecek olan çekimlerde ünlü Rus model Anestesia Scheglova, kamera karşısına geçecek.

Çekimler usta gazeteci Habib Babar tarafından gerçekleştirilecek. Özellikle Yeşilçam emektarlarına yaptığı yardımlarla isminden söz ettiren Kar Gümüş sahibi hayırsever iş adamı Metin Kartal, ’Bu çekimlerin ardından yapımcılar tarafından unutulan Yeşilçam emektarlarıyla da bir reklam filmi çekmeyi planlıyoruz. 2021’de başarılarımızla tüm dünyaya yayılmayı hedefliyoruz’ dedi.

Önerilen Haberler

Leave a Comment