İpek Demir ‘in ‘’Anladım ‘’ video klibi ile bugün Netd Youtube kanalında yayında

İpek Demir ‘in sözü.müziği Ertuğrul Sağlam’a ait ‘’Anladım ‘’ simli yeni teklisi Goed Music etiketiyle dijital platformlar da yerini aldı.   “Unutuverdim” şarkısıyla Youtube’da milyonlarca dinleyicinin beğenisini kazanan İpek Demir yeni single çalışmasıyla yeniden sevenleriyle buluşuyor.   Şarkının sözü ve bestesi Ertuğrul Sağlam’a, düzenlemesi ise Taner Çalık’a ait. Ümraniye Film Platoları’nda çekilen klip, Mustafa Özen imzası taşıyor.Akustik çalışmalarıyla milyonlarca dinlenen genç sanatçı, projeyi çok inanarak ve büyük özenle hazırladıklarını dile getirirken,’’Unutuverdim ‘’den sonra dinleyenlerine yeniden dillere dolanacak duygusal bir eser olacağını sözlerine ekledi.   İpek Demir ‘in yeni şarkısı ‘’Anladım…

Bugün EĞİTİM EKONOMİ GÜNDEM KÜLTÜR SANAT MAGAZİN YAŞAM 

İpek Demir ‘in sözü.müziği Ertuğrul Sağlam’a ait ‘’Anladım ‘’ simli yeni teklisi Goed Music etiketiyle dijital platformlar da yerini aldı.

 

“Unutuverdim” şarkısıyla Youtube’da milyonlarca dinleyicinin beğenisini kazanan İpek Demir yeni single çalışmasıyla yeniden sevenleriyle buluşuyor.

 

Şarkının sözü ve bestesi Ertuğrul Sağlam’a, düzenlemesi ise Taner Çalık’a ait. Ümraniye Film Platoları’nda çekilen klip, Mustafa Özen imzası taşıyor.Akustik çalışmalarıyla milyonlarca dinlenen genç sanatçı, projeyi çok inanarak ve büyük özenle hazırladıklarını dile getirirken,’’Unutuverdim ‘’den sonra dinleyenlerine yeniden dillere dolanacak duygusal bir eser olacağını sözlerine ekledi.

 

İpek Demir ‘in yeni şarkısı ‘’Anladım ‘’ video klibi ile bugün Netd Youtube kanalında yayında .

ABDULLAH YİĞİT-DİNÇER KARACALAR -İSTANBUL

Önerilen Haberler

Leave a Comment