Lanes Müzik Yapım şirketi, 2021’e de damgasını vurmaya hazırlanıyor

2020’de başarıdan başarıya koşan Lanes Müzik Yapım şirketi, 2021’e de damgasını vurmaya hazırlanıyor. 1 ayda 10 projeyi dijitale sokmayı başaran Lanes Müzik Yapım, 2021 yılına damga vurmaya hazırlanıyor. Ekip olarak bir çok hit şarkıya imza atan firma, yine kliplerinde ve akustik projelerinde Neofilmstudio ile birlikte yürüme kararı alarak Neofilmstudio’dan Taşkın Ceylan’la anlaşırken, aranje konusunda da hassas davranan ve birçok ünlü aranjörlerle çalışmış Demir, birçok hit projede boy göstermiş Özkan Meydan, Hüseyin Çeliker gibi aranjörlerle anlaşarak çalışmalarını teslim etti. Firmasında geniş bir ekiple birlikte çalışan Demir, Lanes Müzik firmasını çok kısa…

Bugün GÜNDEM KÜLTÜR SANAT MAGAZİN YAŞAM 

2020’de başarıdan başarıya koşan Lanes Müzik Yapım şirketi, 2021’e de damgasını vurmaya hazırlanıyor.

1 ayda 10 projeyi dijitale sokmayı başaran Lanes Müzik Yapım, 2021 yılına damga vurmaya hazırlanıyor. Ekip olarak bir çok hit şarkıya imza atan firma, yine kliplerinde ve akustik projelerinde Neofilmstudio ile birlikte yürüme kararı alarak Neofilmstudio’dan Taşkın Ceylan’la anlaşırken, aranje konusunda da hassas davranan ve birçok ünlü aranjörlerle çalışmış Demir, birçok hit projede boy göstermiş Özkan Meydan, Hüseyin Çeliker gibi aranjörlerle anlaşarak çalışmalarını teslim etti.

Firmasında geniş bir ekiple birlikte çalışan Demir, Lanes Müzik firmasını çok kısa sürede iyi yerlere taşımayı hedefliyor. Ekibinde genel işlerini takip etmek için toplamda 10 prodüktör ile anlaşmaya varan Demir, 2021 içinde kendi kanalı olan Lanes Müzik Yapım youtube kanalında toplam 180 proje sözü verdi. Aralık ayında 20 iş gününde 10 proje bitiren Demir, bütün işerini bizzat kendi takip ediyor.

SEDAT SARIKAYA-KOCAELİ

Önerilen Haberler

Leave a Comment