Metin Kartal, Şimdi bir kilo altın 61 kilo gümüş ediyor

Covid-19 aşısı pandemi nedeniyle zor günler geçiren gümüş takı esnafının yüzünü güldürdü. Tüm dünyayı etkisi altına alan ve ekonomik aktivitenin dip yapmasına sebep olan Covid-19 salgını gümüşü teğet geçti. Özellikle Covid-19 aşısının yapılmasıyla birlikte gümüş takı sektörüne canlılık geldi adeta. Son yılların en iyi günlerini yaşayan Gümüş esafı gümüş fiyatının altın ile yarışır hale geldiğini söylüyorlar. Gümüş takının lider markalarından Kar Gümüş’ün yönetim kurulu başkanı Metin Kartal, Covid-19 aşısının işlerinin açılmasına yaradığını söyledi. Yaklaşık 1 yıl önce Bir kilo altının 80 ile 90 kg gümüş ettiğini dile getiren Kartal, Şimdi…

Bugün EKONOMİ GÜNDEM KÜLTÜR SANAT YAŞAM 

Covid-19 aşısı pandemi nedeniyle zor günler geçiren gümüş takı esnafının yüzünü güldürdü.

Tüm dünyayı etkisi altına alan ve ekonomik aktivitenin dip yapmasına sebep olan Covid-19 salgını gümüşü teğet geçti. Özellikle Covid-19 aşısının yapılmasıyla birlikte gümüş takı sektörüne canlılık geldi adeta.

Son yılların en iyi günlerini yaşayan Gümüş esafı gümüş fiyatının altın ile yarışır hale geldiğini söylüyorlar. Gümüş takının lider markalarından Kar Gümüş’ün yönetim kurulu başkanı Metin Kartal, Covid-19 aşısının işlerinin açılmasına yaradığını söyledi.

Yaklaşık 1 yıl önce Bir kilo altının 80 ile 90 kg gümüş ettiğini dile getiren Kartal, Şimdi bir kilo altın 61 kilo gümüş ediyor. Gümüş son yılların en büyük zirvesini gördü dedi.

ABDULLAH YİĞİT-İSTANBUL

Önerilen Haberler

Leave a Comment