ŞANLIURFA’DA BAYRAMDA TOPLU TAŞIMA ÜCRETSİZ

Şanlıurfa’da Ramazan Bayramı’nda vatandaşlara müjdeli haber. Kentte Ramazan Bayramı boyunca toplu taşıma araçları ücretsiz hizmet verecek. İslam dünyasında heyecanla beklenen Ramazan Bayramı, 10 Nisan’da başlayacak. Şanlıurfa’da bayram öncesi vatandaşlar, Ramazan Bayramı’nda toplu ulaşım araçları ücretsiz mi diye merak ediyor. Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, Ramazan Bayramı boyunca toplu taşıma araçları ücretsiz hizmet vereceğini duyurdu Büyükşehir Belediyesinin sosyal medyada hesaplarından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: “Sevdiklerimizle hep bir arada olalım, uzaklar yakın olsun diye Büyükşehir Belediyesi olarak biz her zaman yanınızdayız. Ramazan Bayramı süresince toplu ulaşım ücretsiz olarak yollarda olacak. Şimdiden hayırlı bayramlar”.

Büyükşehir GÜNDEM 

Şanlıurfa’da Ramazan Bayramı’nda vatandaşlara müjdeli haber. Kentte Ramazan Bayramı boyunca toplu taşıma araçları ücretsiz hizmet verecek.

İslam dünyasında heyecanla beklenen Ramazan Bayramı, 10 Nisan’da başlayacak. Şanlıurfa’da bayram öncesi vatandaşlar, Ramazan Bayramı’nda toplu ulaşım araçları ücretsiz mi diye merak ediyor.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, Ramazan Bayramı boyunca toplu taşıma araçları ücretsiz hizmet vereceğini duyurdu

Büyükşehir Belediyesinin sosyal medyada hesaplarından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Sevdiklerimizle hep bir arada olalım, uzaklar yakın olsun diye Büyükşehir Belediyesi olarak biz her zaman yanınızdayız. Ramazan Bayramı süresince toplu ulaşım ücretsiz olarak yollarda olacak. Şimdiden hayırlı bayramlar”.

Önerilen Haberler

Leave a Comment