ŞANLIURFA’DA ÇOCUĞA CİNSEL TACİZ İDDİASIYLA BİR KİŞİ TUTUKLANDI

Şanlıurfa’nın Bozova ilçesinde yabancı uyruklu bir şahsın küçük bir çocuğa cinsel tacizde bulunduğu iddiası ilçeyi karıştırdı. Sokağa dökülen kalabalığa, polis müdahale etti. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.   Şanlıurfa’nın Bozova ilçesinde yabancı uyruklu bir şahsın küçük bir çocuğa cinsel tacizde bulunduğu iddiası ilçeyi karıştırdı. Sokağa dökülen kalabalığa, polis müdahale etti.   Bozova ilçesinde 20 yaşındaki yabancı uyruklu bir şahıs, 9 yaşındaki erkek çocuğa cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla gözaltına alındı. Olayın duyulmasının ardından ilçe halkı sokağa döküldü. Yolu trafiğe kapatan kalabalık, sloganlar atarak ilçe merkezine yürüdü.Olay yerine çok sayıda çevik kuvvet ekibi…

ASAYİŞ GÜNDEM 
 • Şanlıurfa’nın Bozova ilçesinde yabancı uyruklu bir şahsın küçük bir çocuğa cinsel tacizde bulunduğu iddiası ilçeyi karıştırdı. Sokağa dökülen kalabalığa, polis müdahale etti. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

   

  Şanlıurfa’nın Bozova ilçesinde yabancı uyruklu bir şahsın küçük bir çocuğa cinsel tacizde bulunduğu iddiası ilçeyi karıştırdı. Sokağa dökülen kalabalığa, polis müdahale etti.

   

  Bozova ilçesinde 20 yaşındaki yabancı uyruklu bir şahıs, 9 yaşındaki erkek çocuğa cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla gözaltına alındı. Olayın duyulmasının ardından ilçe halkı sokağa döküldü. Yolu trafiğe kapatan kalabalık, sloganlar atarak ilçe merkezine yürüdü.Olay yerine çok sayıda çevik kuvvet ekibi ile TOMA sevk edildi.

   

  Dağılmamakta ısrar eden kalabalığa su ile müdahale edildi. Gruptan bazıları ise polise taş atarak karşılık verdi. Kalabalığın dağıtılırken, olayların büyümemesi için yoğun önlemi alındı.Valilikten açıklama geldiKonuyla ilgili Şanlıurfa Valiliği açıklama yaptı

Önerilen Haberler

Leave a Comment