TÜSİKON İRAN TEMSİLCİLİĞİ AÇILDI

Türkiye Üretici ve Sanayici İş Adamları Konfederasyonu (TÜSİKON) Genel Başkanı Orhan BEŞİKTEPE , İran temsilciliğini açtıklarını açıkladı. TÜSİKON yönetim kurulu kararıyla İran temsilciliğine iş adamı Mehmet Mahfuz Akmermer atandı. TÜSİKON yönetim kurulu olarak Türkiye ile İran arasındaki ekonomik ve ticari ilişkilere çok önem verdiklerini ifade eden genel başkan Beşiktepe , bundan sonraki süreçte İran ile ticari faaliyetlerin destekçisi ve takipçisiyiz dedi. TÜSİKON İran temsilcisi Mehmet Mahfuz AKMERMER ise açıklamasında, “Türkiye Cumhuriyeti ile İran devletleri arasında ki ekonomik ve ticari ilişkilere katkı sağlamak amacıyla temsilciliğin önemli bir yer edineceğinin farkındayız. Ticaretin…

Bugün EKONOMİ GÜNDEM YAŞAM 

Türkiye Üretici ve Sanayici İş Adamları Konfederasyonu (TÜSİKON) Genel Başkanı Orhan BEŞİKTEPE , İran temsilciliğini açtıklarını açıkladı.

TÜSİKON yönetim kurulu kararıyla İran temsilciliğine iş adamı Mehmet Mahfuz Akmermer atandı.

TÜSİKON yönetim kurulu olarak Türkiye ile İran arasındaki ekonomik ve ticari ilişkilere çok önem verdiklerini ifade eden genel başkan Beşiktepe , bundan sonraki süreçte İran ile ticari faaliyetlerin destekçisi ve takipçisiyiz dedi.

TÜSİKON İran temsilcisi Mehmet Mahfuz AKMERMER ise açıklamasında, “Türkiye Cumhuriyeti ile İran devletleri arasında ki ekonomik ve ticari ilişkilere katkı sağlamak amacıyla temsilciliğin önemli bir yer edineceğinin farkındayız. Ticaretin yükselmesinde etkili olacağını biliyoruz. Çalışmalarımız bu yönde sürecektir” diye konuştu.

Mehmet Mahfuz AKMERMER ,TÜSİKON Başkanı iş adamı Orhan Beşiktepe ve yönetim kuruluna teşekkürlerini iletti.

ABDULLAH YİĞİT-İRAN

Önerilen Haberler

Leave a Comment