TÜSİKON KATAR TEMSİLCİLİĞİ AÇILDI

Türkiye Üretici ve Sanayici İş Adamları Konfederasyonu (TÜSİKON) Genel Başkanı Orhan BEŞİKTEPE , Katar temsilciliğini açtıklarını açıkladı. TÜSİKON yönetim kurulu kararıyla KATAR temsilciliğine iş adamı Recep DEMİR atandı. TÜSİKON yönetim kurulu olarak Türkiye ile Katar arasındaki ekonomik ve ticari ilişkilere çok önem verdiklerini ifade eden genel başkan Beşiktepe , bundan sonraki süreçte Katar ile ticari faaliyetlerin destekçisi ve takipçisiyiz dedi. TÜSİKON Katar temsilcisi Recep DEMİR ise açıklamasında, “Türkiye Cumhuriyeti ile Katar devletleri arasında ki ekonomik ve ticari ilişkilere katkı sağlamak amacıyla temsilciliğin önemli bir yer edineceğinin farkındayız. Ticaretin yükselmesinde etkili…

Bugün EKONOMİ GÜNDEM YAŞAM 

Türkiye Üretici ve Sanayici İş Adamları Konfederasyonu (TÜSİKON) Genel Başkanı Orhan BEŞİKTEPE , Katar temsilciliğini açtıklarını açıkladı.

TÜSİKON yönetim kurulu kararıyla KATAR temsilciliğine iş adamı Recep DEMİR atandı.

TÜSİKON yönetim kurulu olarak Türkiye ile Katar arasındaki ekonomik ve ticari ilişkilere çok önem verdiklerini ifade eden genel başkan Beşiktepe , bundan sonraki süreçte Katar ile ticari faaliyetlerin destekçisi ve takipçisiyiz dedi.

TÜSİKON Katar temsilcisi Recep DEMİR ise açıklamasında, “Türkiye Cumhuriyeti ile Katar devletleri arasında ki ekonomik ve ticari ilişkilere katkı sağlamak amacıyla temsilciliğin önemli bir yer edineceğinin farkındayız. Ticaretin yükselmesinde etkili olacağını biliyoruz. Çalışmalarımız bu yönde sürecektir” diye konuştu.

RECEP DEMİR , TÜSİKON Başkanı iş adamı Orhan Beşiktepe ve yönetim kuruluna teşekkürlerini iletti.

ABDULLAH YİĞİT-ANKARA

Önerilen Haberler

Leave a Comment