Umut BOLEL’İN ORGANİZASYONU OLAN Biz Bize Medya Ödülleri için geri sayım başladı

Umut BOLEL’İN ORGANİZASYONU OLAN Biz Bize Medya Ödülleri için geri sayım başladı Bu yıl ilk kez Ankara’da düzenlenen olan Biz Bize Medya Ödülleri için geri sayım başlarken ödül töreni aynı zamanda down sendromlu bireyler için bir sosyal sorumluluk projesi olarak ‘Her Şey 1 Farklı Olacak’ sloganı ile farkındalık yaratacak. Ünlü Yapımcı Umut Bolel’in kurucusu olduğu Mentu Yapım Prodüksiyon’un organize ettiği ve bu yıl ilk kez düzenlenecek olan Biz Bize Medya Ödülleri için geri sayım başladı. Ankara’da düzenlenecek ödül törenine iş, sanat ve basın dünyasının önemli isimleri katılacak. 1. Biz Bize…

Bugün EĞİTİM EKONOMİ GÜNDEM KÜLTÜR SANAT MAGAZİN SAĞLIK YAŞAM 

Umut BOLEL’İN ORGANİZASYONU OLAN Biz Bize Medya Ödülleri için geri sayım başladı
Bu yıl ilk kez Ankara’da düzenlenen olan Biz Bize Medya Ödülleri için geri sayım başlarken ödül töreni aynı zamanda down sendromlu bireyler için bir sosyal sorumluluk projesi olarak ‘Her Şey 1 Farklı Olacak’ sloganı ile farkındalık yaratacak.

Ünlü Yapımcı Umut Bolel’in kurucusu olduğu Mentu Yapım Prodüksiyon’un organize ettiği ve bu yıl ilk kez düzenlenecek olan Biz Bize Medya Ödülleri için geri sayım başladı.

Ankara’da düzenlenecek ödül törenine iş, sanat ve basın dünyasının önemli isimleri katılacak.
1. Biz Bize Medya Ödülleri, 17 Şubat 2021’de Ankara The Green Park Otel’de gerçekleşecek organizasyonla sahiplerini bulacak.
Başarılı işlere imza atan Yapımcı Umut Bolel’in organize ettiği tören, aynı zamanda down sendromlu bireyler için bir sosyal sorumluluk projesi olarak ‘Her Şey 1 Farklı Olacak’ sloganı ile farkındalık yaratacak.
Haber :Sedat Sarıkaya

Önerilen Haberler

Leave a Comment