ÜNLÜ İŞ KADINI DELFİN UĞURLU İLE TURİZİM `DE YENİ ÇAĞ

Grand Silay Hotel in Yönetim kadrosundan ve Ankara da Özel Diş hastanesi bulunan, ve Pandemi döneminde sağlık sektöründe başta olmak üzere bir çok ticaretin altında imzası bulunan ve Titizliğiyle bu zor süreçler de sağlıkla büyük işler yöneten UĞURLU ile geçmişten bugüne Delfin Uğurlu : Delfin Uğurlu 1981 yılında Ankara da doğdu. Sakarya Üniversitesi Turizm Ve Otelcilik bölümünü okuduktan sonra İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Maliye bölümünde başarıyla tamamlamıştır. İş hayatına Turizm sektörü ile başlayan Uğurlu Ankara da saygıdeğer otellerde yöneticilik yaptı. Şuan da Ankara Kızılay da faaliyet gösteren Grand Silay Otel…

Bugün GÜNDEM KÜLTÜR SANAT MAGAZİN YAŞAM 

Grand Silay Hotel in Yönetim kadrosundan ve Ankara da Özel Diş hastanesi bulunan, ve Pandemi döneminde sağlık sektöründe başta olmak üzere bir çok ticaretin altında imzası bulunan ve Titizliğiyle bu zor süreçler de sağlıkla büyük işler yöneten UĞURLU ile geçmişten bugüne

Delfin Uğurlu : Delfin Uğurlu 1981 yılında Ankara da doğdu. Sakarya Üniversitesi Turizm Ve Otelcilik bölümünü okuduktan sonra İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Maliye bölümünde başarıyla tamamlamıştır. İş hayatına Turizm sektörü ile başlayan Uğurlu Ankara da saygıdeğer otellerde yöneticilik yaptı.

Şuan da Ankara Kızılay da faaliyet gösteren Grand Silay Otel de Genel müdürlük Görevini sürdüren Uğurlu , Oteller de yöneticilik görevini sürdürürken farklı ticari girişimlerde bulunup, Sağlık Sektörünü, Mesleğine daha yakın bulduğu için Ankara Kızılay Bölgesin de Sahibi Olduğu Diş Kliniği merkezini Açmıştır.

Sahibi Olduğu Dr. SEVAL ALAGÖZ DIŞ KLİNİĞİNDE hedefleri Yurtdışından Türkiye ye hasta getirip  Sağlık Turizimi paydaşlarının sinerjisiyle yerel, bölgesel ve uluslararası boyutta erişilebilir, kaliteli ve ekonomik sağlık hizmetlerini geliştirmek, yenilikçi , akılcı , ilkeli , sorumlu ve rekabetçi yaklaşımıyla marka olduğu turizm ile birlikte Sağlık Turizimin de Lider ve marka olmak. Yerel bölgesel ve Uluslararası boyutta erişilebilir, kaliteli ve ekonomik sağlık sağlık hizmetinden yararlanmanın herkesin hakkı olduğuna inanan UĞURLU , Sağlık turizmi tüm bileşenleri ile birlikte , Türkiye ye ekonomik anlamda da önemli etkiler yaratabilecek güçtedir.

Çünkü sağlık sektörü bilgi be tecrübe temelli ekonomik çıktı üreten bir sektördür.

Sağlık turizmi kalkınma planına eklenerek de her açıdan stratejik sektör olarak ilan etmiştir. Bu doğrultudaki çalışmalar koordineli bir şekilde yürütüldüğünde Türkiye , elinde bulunan potansiyel ile birlikte sektörde lider ülkelerden biri olacaktır.

ABDULLAH YİĞİT-YUSUF CANER ÖZBEK -ANKARA -ÖZEL HABER

Önerilen Haberler

Leave a Comment