VALİ SONEL’E ŞANLIURFASPOR FORMASI

Kıck Boks Milli Takım Teknik Direktörü Ve Muay Tahi Fedarasyonu Bölge Başkanı Murat Akaltun, başkanlığındaki Şanlıurfa Kıck Boks kafilesi Ordu’da devam eden Kıck Boks Milli Takım seçmelerine katıldı. Akaltun, Şampiyon sporcularla birlikte Ordu Valisi Tuncay Sonel’i makamında ziyaret ederek Şanlıurfaspor forması ve Boks eldiveni hediye etti. Ordu Valisi Tuncay Sonel, Şanlıurfa Birecik İlçesinde 2005 ve 2008 yılları arasında çok başarılı bir şekilde Kaymakamlık görevini ifa etmişti. Ordu Valisi Tuncay Sonel, Kıck Boks Milli Takım Teknik Direktörü Murat Akaltun ve Şampiyon sporcuları makamda kabul ederek. Başarı dileklerinde bulundu. Şanlıurfa’nın her zaman…

GÜNDEM SPOR 

Kıck Boks Milli Takım Teknik Direktörü Ve Muay Tahi Fedarasyonu Bölge Başkanı Murat Akaltun, başkanlığındaki Şanlıurfa Kıck Boks kafilesi Ordu’da devam eden Kıck Boks Milli Takım seçmelerine katıldı.

Akaltun, Şampiyon sporcularla birlikte Ordu Valisi Tuncay Sonel’i makamında ziyaret ederek Şanlıurfaspor forması ve Boks eldiveni hediye etti.

Ordu Valisi Tuncay Sonel, Şanlıurfa Birecik İlçesinde 2005 ve 2008 yılları arasında çok başarılı bir şekilde Kaymakamlık görevini ifa etmişti.

Ordu Valisi Tuncay Sonel, Kıck Boks Milli Takım Teknik Direktörü Murat Akaltun ve Şampiyon sporcuları makamda kabul ederek. Başarı dileklerinde bulundu.

Şanlıurfa’nın her zaman kendisinde ayrı bir yeri olduğunu ve çok güzel, kadim dostluklar edindiğini belirtenVali Sonel, Murat hocamız ile yaklaşık 15 yıllık bir dostluğumuz var ve halen ilk günkü gibi samimi ve sıcak asıl olanda budur. Şanlıurfaspor kulübümüzün ilgi ve alakalarına teşekkür ediyorum ve peygamberler şehri Şanlıurfa’ya ve bütün gönül dostlarımıza selam ve muhabbetlerimi yolluyorum.”dedi

Önerilen Haberler

Leave a Comment