YENİ YIL ALIŞVERİŞİNE PARAM CARD DESTEĞİ

Bu yıl pandemi nedeniyle 4 gün sokağa çıkma kısıtlamasının da yapılacağı yılbaşı yaklaşırken hız kazanan yeni yıl alışverişi, Next Level AVM’nin 250 TL harcamaya 50 TL Param Card kampanyası ile renklenecek. JLL Türkiye tarafından yönetilen, pandemi döneminde daha da artan avantajlı kampanyalarıyla fark yaratan Next Level AVM, bu kez de ziyaretçilerini Param Card kampanyası ile destekliyor. Kampanya kapsamında 250 liralık alışveriş yapan tüm ziyaretçilere AVM’de kullanabilecekleri 50 TL yüklü Param Card hediye ediliyor. Hafta içi günlerde, aynı gün içerisinde 250 TL alışveriş yapan tüm ziyaretçilerin faydalanabileceği kampanya 31 Aralık tarihine…

Bugün EKONOMİ GÜNDEM KÜLTÜR SANAT TEKNOLOJİ YAŞAM 

Bu yıl pandemi nedeniyle 4 gün sokağa çıkma kısıtlamasının da yapılacağı yılbaşı yaklaşırken hız kazanan yeni yıl alışverişi, Next Level AVM’nin 250 TL harcamaya 50 TL Param Card kampanyası ile renklenecek.

JLL Türkiye tarafından yönetilen, pandemi döneminde daha da artan avantajlı kampanyalarıyla fark yaratan Next Level AVM, bu kez de ziyaretçilerini Param Card kampanyası ile destekliyor. Kampanya kapsamında 250 liralık alışveriş yapan tüm ziyaretçilere AVM’de kullanabilecekleri 50 TL yüklü Param Card hediye ediliyor. Hafta içi günlerde, aynı gün içerisinde 250 TL alışveriş yapan tüm ziyaretçilerin faydalanabileceği kampanya 31 Aralık tarihine kadar devam edecek.

Önerilen Haberler

Leave a Comment