Yetenek Avcısı Menajer ve Organizatör Fatih Keklik

Almanya’nın Münih kentinde doğup büyüyen Fatih Keklik, son seneler yaptığı işlerle Müzik ve Eğlence Piyasasında adından Söz ettirmeye başladı.. Evleneceksen Geli’den Solmaz Ciros ve Kaan Güvenilir‘in 2017 Senesinde Avrupa Menajerliğini üstlenip Avrupa’nın Çeşitli Şehirlerinde 1000’nin üzerinde Sevenlerin önünde Konser verip, bir anda Gündem‘e oturdu. İkiliyi binlerce Sevenlerinle buluşturması onlarında Avrupa’da Geni bir Kitleye ulaşmasına sebep oldu. Ayni şekilde 2018 ve 2019 Yıllarında yapmış olduğu Sancak ve Aleyna Tilki Konserleri ile Eğlence Sektöründe Hızlı Giriş yapmış oldu. DİNÇER KARACALAR-İSTANBUL

Bugün GÜNDEM KÜLTÜR SANAT MAGAZİN YAŞAM 

Almanya’nın Münih kentinde doğup büyüyen Fatih Keklik, son seneler yaptığı işlerle Müzik ve Eğlence Piyasasında adından Söz ettirmeye başladı..

Evleneceksen Geli’den Solmaz Ciros ve Kaan Güvenilir‘in 2017 Senesinde Avrupa Menajerliğini üstlenip Avrupa’nın Çeşitli Şehirlerinde 1000’nin üzerinde Sevenlerin önünde Konser verip, bir anda Gündem‘e oturdu. İkiliyi binlerce Sevenlerinle buluşturması onlarında Avrupa’da Geni bir Kitleye ulaşmasına sebep oldu. Ayni şekilde 2018 ve 2019 Yıllarında yapmış olduğu Sancak ve Aleyna Tilki Konserleri ile Eğlence Sektöründe Hızlı Giriş yapmış oldu.

DİNÇER KARACALAR-İSTANBUL

Önerilen Haberler

Leave a Comment