Yılın en iyileri, muhteşem bir geceyle bu yılın en prestijli ödüllerinin sahibi olacak

Yılın en iyileri, muhteşem bir geceyle bu yılın en prestijli ödüllerinin sahibi olacak. İş ve Ekonomi Dünyasının birbirinden iddialı markaları ve yılın en iyi sanatçıları “ALTIN KALİTE ÖDÜL TÖRENİ Gecesi’nde” taçlandırılacak. Yılın en iyileri, muhteşem bir geceyle bu yılın en prestijli ödüllerinin sahibi olacak. Ayrıca “ÇOCUK SUSAR SEN SUSMA “ sloganıyla düzenlenen bu gecede yeryüzünde yaşayan bütün çocuklara farkındalık yaratmak amacıyla düzenlendiğini hatırlatmak isteriz. İşinde iddialı, en iyi olan ve en seçkin mekân, marka olduğunu ispatlayan firmalar, bu gecede CRAYZ PRODÜKSİYON ‘ev sahipliğinde ve birçok ünlünün katılacağı “ALTIN KALİTE ÖDÜL”…

Bugün GÜNDEM KÜLTÜR SANAT MAGAZİN 

Yılın en iyileri, muhteşem bir geceyle bu yılın en prestijli ödüllerinin sahibi olacak.

İş ve Ekonomi Dünyasının birbirinden iddialı markaları ve yılın en iyi sanatçıları “ALTIN KALİTE ÖDÜL TÖRENİ Gecesi’nde” taçlandırılacak. Yılın en iyileri, muhteşem bir geceyle bu yılın en prestijli ödüllerinin sahibi olacak.

Ayrıca “ÇOCUK SUSAR SEN SUSMA “ sloganıyla düzenlenen bu gecede yeryüzünde yaşayan bütün çocuklara farkındalık yaratmak amacıyla düzenlendiğini hatırlatmak isteriz.

İşinde iddialı, en iyi olan ve en seçkin mekân, marka olduğunu ispatlayan firmalar, bu gecede CRAYZ PRODÜKSİYON ‘ev sahipliğinde ve birçok ünlünün katılacağı “ALTIN KALİTE ÖDÜL” töreninde ödüllerini alacak. Gecede birçok ünlü sanatçının da sahne alacağı konuşuluyor.

Sanat, Siyaset, Cemiyet ve İş Dünyasından birçok ünlünün yer alacağı gece oldukça ses getireceğe benziyor. “Altın Kalite Ödül Töreni’nin” yılın en görkemli, en prestijli töreni olacağı şimdiden kulislerde konuşuluyor .

Hülya Yanıkdağ / Hevın cumsen

SEDAT SARIKAYA-KOCAELİ

Önerilen Haberler

Leave a Comment