YILIN SON GÜNÜNDE ALBÜMLÜ AÇILIŞ!

Pandemiye meydan okuyan Fatih Demir, 31.12.2020 günü Baran Demet Nefret isimli çalışmasını Lanes Müzik Yapım kanalında görücüye çıkarıyor. Müzik sektöründe uzun yıllardır başarılı birçok işte imzası bulunan, prodüktörlük ve menajerlik hizmetleri ile yayınladığı her biri hit olmuş eserlerin kalitesini yüksek tutma hedefini misyon edinmiş Fatih Demir, kurmuş olduğu Lanes Müzik Yapım firmasını faaliyete geçirdi. Demir, Lanes Müzik Yapım’ı kısa sürede yükseklere taşırken aynı zamanda birçok ünlü ismin de menajerlik ve booking işlerini üstlendi. Şimdilerde, firma olarak geniş bir ekiple çalışırken, özellikle müzik dünyasına yeni adım atan sanatçılara verdiği destekle takdirleri…

Bugün GÜNDEM KÜLTÜR SANAT MAGAZİN 

Pandemiye meydan okuyan Fatih Demir, 31.12.2020 günü Baran Demet Nefret isimli çalışmasını Lanes Müzik Yapım kanalında görücüye çıkarıyor.

Müzik sektöründe uzun yıllardır başarılı birçok işte imzası bulunan, prodüktörlük ve menajerlik hizmetleri ile yayınladığı her biri hit olmuş eserlerin kalitesini yüksek tutma hedefini misyon edinmiş Fatih Demir, kurmuş olduğu Lanes Müzik Yapım firmasını faaliyete geçirdi. Demir, Lanes Müzik Yapım’ı kısa sürede yükseklere taşırken aynı zamanda birçok ünlü ismin de menajerlik ve booking işlerini üstlendi.

Şimdilerde, firma olarak geniş bir ekiple çalışırken, özellikle müzik dünyasına yeni adım atan sanatçılara verdiği destekle takdirleri toplayan Fatih Demir, 2020 yılının zorlu pandemi döneminde yine boş durmayarak, dostlukları uzun yıllara dayanan sanatçı Baran Demet ile yılın son günü Lanes Müzik Yapım kanalında yayınlanacak bir akustik proje için start düğmesine bastı. Söz ve müziği Fatih Demir’in babası Burhanettin Demir’e ait bu eserle birlikte babasının bütün eserlerini tek tek gün yüzüne çıkarmaya başladığını da bildirdi.

SEDAT SARIKAYA-KOCAELİ

Önerilen Haberler

Leave a Comment