Bitdefender teknolojisi Uç Nokta Güvenliğinde En İyi seçildi

Bitdefender, analist şirketi Radicati tarafından ürünlerinin “işlevselliği” ve “geleceğe yönelik sağlam vizyonu” nedeniyle Uç Nokta Güvenliğinde En İyi Oyuncu seçildi. Dünyada 500 milyondan fazla kullanıcıyı koruyan Bitdefender, ürünlerinin “işlevselliği” ile “geleceğe yönelik sağlam vizyonu” nedeniyle analist şirketi Radicati tarafından Uç Nokta Güvenliğinde En İyi Oyuncu seçildi. Ünlü pazar araştırma şirketi Radicati, Market Quadrant 2020 Uç Nokta Koruması Raporu’nda Bitdefender’a, En İyi Oyuncular arasında yalnızca altı şirketten biri olarak yer verdi. En İyi Oyuncular Kategorisi Pazarı Şekillendiren Şirketlerden Oluşuyor Şirketleri pazarlarındaki üstünlüklerine ve ürünlerinin kalitesine göre sıralayan Radicati Market Quadrant; dağıtım…

Bugün TEKNOLOJİ 

Bitdefender, analist şirketi Radicati tarafından ürünlerinin “işlevselliği” ve “geleceğe yönelik sağlam vizyonu” nedeniyle Uç Nokta Güvenliğinde En İyi Oyuncu seçildi.

Dünyada 500 milyondan fazla kullanıcıyı koruyan Bitdefender, ürünlerinin “işlevselliği” ile “geleceğe yönelik sağlam vizyonu” nedeniyle analist şirketi Radicati tarafından Uç Nokta Güvenliğinde En İyi Oyuncu seçildi.

Ünlü pazar araştırma şirketi Radicati, Market Quadrant 2020 Uç Nokta Koruması Raporu’nda Bitdefender’a, En İyi Oyuncular arasında yalnızca altı şirketten biri olarak yer verdi.

En İyi Oyuncular Kategorisi Pazarı Şekillendiren Şirketlerden Oluşuyor

Şirketleri pazarlarındaki üstünlüklerine ve ürünlerinin kalitesine göre sıralayan Radicati Market Quadrant; dağıtım seçenekleri, platform desteği, kötü amaçlı yazılım algılama, antivirüs temizleme araçları, güvenlik duvarı, URL filtreleme, yönetilen algılama ve yanıt, şifreleme ve diğer birçok özellikler de dahil olmak üzere farklı kriterler kullanıyor. En İyi Oyuncular kategorisi, ‘teknolojileri ve stratejik vizyonları ile pazarı şekillendiren’ şirketlerden oluşuyor.

“Bitdefender Her Açıdan Değerini Kanıtladı!”

“Bitdefender; uç noktalar, bulut kaynakları ve ağa bağlı cihazlar için risk analitiği, güçlendirme, önleme ve EDR sunan, her boyuttaki kuruluş tarafından kolayca devreye alınan entegre bir platformdur.

Bitdefender’ın teknolojisi ve vizyonu onu En İyi Oyuncu olarak konumlandırıyor.” diyen Radicati Group CEO’su Sara Radicati, “Seçim kriterlerimiz katı ve kapsamlı ancak Bitdefender, ölçebildiğimiz her açıdan değerini tam olarak kanıtladı.” ifadelerinde bulundu.

“Bitdefender 19 Yıllık Tarihi Boyunca İnovasyona Odaklandı”

Bitdefender İş Çözümleri Grubu Başkanı ve Genel Müdürü Steve Kelley, “Bitdefender 19 yıllık tarihi boyunca inovasyona ve teknolojik atılımlara odaklandı. Bunun bize getirdiği başarı, bizi pazarın zirvesine taşıyan kritik bir kitleye ulaştığımız için son yıllarda ivme kazandı. Radicati’nin benzersiz kalitesi ve itibarı ile bir kuruluş tarafından bunun kabul edildiğini görmek onur vericidir.” açıklamasında bulundu.

Laykon Bilişim ve Bitdefender Hakkında:

2016 yılının 3. çeyreğinden itibaren Bitdefender’in Türkiye Distribütörü olarak hizmet veren Laykon Bilişim, bilişim güvenliği alanında profesyonel ürün ve çözümleri ile çözüm ortaklarına satış ve destek veren bir teknoloji firmasıdır.

Aynı zamanda 2018 yılı itibari ile lider güvenlik duvarı ve UTM sağlayıcısı WatchGuard’ın distribütörlüğünü üstlenen Laykon Bilişim, bilişim sektöründe 10 yılı aşkın süredir müşteri sadakati ve bayi kanalı yapılanması çalışmalarında bulunmuş uzman kadrosu ile güvenlik ve iş sürekliliği çözümleri tarafında kullanıcılarına yeni teknolojileri götürmeye devam etmektedir.

Bitdefender, 100’den fazla ülkeye değer katan anlaşmalar, distribütörler ve satış ortakları üzerinden çözümler sağlayan global bir güvenlik teknolojisi şirketidir. 2001 yılından bu yana, ödüllendirilen kurumsal ve bireysel bilişim güvenliği çözümleri üreten Bitdefender, sanallaştırma ve bulut teknolojisi alanında liderlik eden bir güvenlik sağlayıcısıdır.

Kaynak: Zirve Haber Ajansı [ZHA]

Önerilen Haberler

Leave a Comment