İşte Muhalefetin Şanlıurfa’daki ‘Çatı Adayı’…

Yaklaşan yerel seçimler öncesi Dr. Süleyman Gök’ün, Şanlıurfa’nın Birecik ilçesinde muhalefetin ‘çatı adayı’ olacağı söylentileri artarken Haber Şanlıurfa’nın yerel kaynaklardan ulaştığı bilgiye göre, Birecikli vatandaşlar Gök’e aday olması konusunda yoğun baskı uyguluyor. Gök’e aday olması için her partiden vatandaşın talebi olurken, bu durum ‘Çatı aday’ ihtimallerini de kuvvetlendirdi. Siyasi partiler yerel seçimler öncesi adaylar konusunda yoğun mesai harcamaya devam ediyor. Vatandaşlar ise bir takım isimleri bulundukları belediyelere ‘aday’ olarak layık görüyor. Özellikle Şanlıurfa’nın Birecik ilçesindeki vatandaşlar mevcut yönetimden rahatsız olduğu ve 31 Mart yerel seçimlerinde ise muhalefetin ‘Çatı adayı’ olarak…

GÜNDEM SİYASET YAŞAM 

Yaklaşan yerel seçimler öncesi Dr. Süleyman Gök’ün, Şanlıurfa’nın Birecik ilçesinde muhalefetin ‘çatı adayı’ olacağı söylentileri artarken Haber Şanlıurfa’nın yerel kaynaklardan ulaştığı bilgiye göre, Birecikli vatandaşlar Gök’e aday olması konusunda yoğun baskı uyguluyor. Gök’e aday olması için her partiden vatandaşın talebi olurken, bu durum ‘Çatı aday’ ihtimallerini de kuvvetlendirdi.

Siyasi partiler yerel seçimler öncesi adaylar konusunda yoğun mesai harcamaya devam ediyor. Vatandaşlar ise bir takım isimleri bulundukları belediyelere ‘aday’ olarak layık görüyor. Özellikle Şanlıurfa’nın Birecik ilçesindeki vatandaşlar mevcut yönetimden rahatsız olduğu ve 31 Mart yerel seçimlerinde ise muhalefetin ‘Çatı adayı’ olarak Dr. Süleyman Gök’ü aday olarak görmek istediği iddia edildi.

Önerilen Haberler

Leave a Comment