İYİLİK MELEĞİ YEŞİLÇAM’A EL ATTI

Bugüne kadar zor durumda olanların derdine koşan ve dertlerine çare bulan ünlü fenomen Mehmet Berk Ergin, yıllarını Yeşilçam’a vermiş zor durumda olan oyunculara yardım eli uzatmaya karar verdi. 2 milyonu aşkın takipçisi bulunan sosyal medya fenomeni Mehmet Berk Ergin, sosyal sorumluluk projelerinde yer almaktan büyük mutluluk duyduğunu söylüyor. Bugüne kadar takipçilerinin desteğiyle birçok insanın yanında olduğunu, onlara yardım eli uzattığını belirten Ergin, ‘Buradan tüm takipçilerime teşekkür etmek istiyorum. İnsanlara yardım etmemin en büyük mimarı onlar. Yeşilçam’da yıllarını vermiş ancak şimdi zor durumda olan oyuncularında yanında olmak istiyorum’ diye konuştu. ABDULLAH…

Bugün EĞİTİM EKONOMİ GÜNDEM KÜLTÜR SANAT MAGAZİN YAŞAM 

Bugüne kadar zor durumda olanların derdine koşan ve dertlerine çare bulan ünlü fenomen Mehmet Berk Ergin, yıllarını Yeşilçam’a vermiş zor durumda olan oyunculara yardım eli uzatmaya karar verdi.
2 milyonu aşkın takipçisi bulunan sosyal medya fenomeni Mehmet Berk Ergin, sosyal sorumluluk projelerinde yer almaktan büyük mutluluk duyduğunu söylüyor.

Bugüne kadar takipçilerinin desteğiyle birçok insanın yanında olduğunu, onlara yardım eli uzattığını belirten Ergin, ‘Buradan tüm takipçilerime teşekkür etmek istiyorum. İnsanlara yardım etmemin en büyük mimarı onlar. Yeşilçam’da yıllarını vermiş ancak şimdi zor durumda olan oyuncularında yanında olmak istiyorum’ diye konuştu.

ABDULLAH YİĞİT- İSTANBUL

Önerilen Haberler

Leave a Comment