BİGEP KAPSAMINDA BİRECİK EMİN SAYGIN İLKOKULU’NDA DÜZENLENEN MİNİKLER FUTBOL TURNUVASI
BİGEP kapsamında Emin Saygın İlkokulu’nda İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğü’ne bağlı halı sahada minikler futbol turnuvası düzenlendi. Turnuvada 3-C ve 4-A sınıfları finale kaldı. Final maçını İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehdi TURĞUT, Birecik İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Ali TOPÇU, Okul Müdürü Hasan UÇAKTÜRK, okulumuz öğretmen ve idarecileri, öğrenciler ile veliler birlikte izlediler. Final maçını 4-A sınıfı kazandı. Maç sonrası madalyaları ve kupayı İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehdi TURĞUT ile İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Ali TOPÇU öğrencilere takdim ederek 3-C sınıfı öğretmeni Mehmet YÜCEL ile 4-A sınıfı öğretmeni Hilal…
Read More