Seren Uzun ‘dan ‘’Gürcü ‘’ yorumu!

ABDULLAH YİĞİT-DİNÇER KARACALAR -İSTANBUL Her çalışması ile dikkat çeken ,milyonlara ulaşan başarılı yorumcu Seren Uzun,geçtiğimiz aylarda yayımladığı ‘’Sevda Sözü ‘’ nün ardından ‘’Gelino ‘’ isimli yeni teklisini Yusuf Öztürk yapımcılığında Goed Music etiketi ile müzikseverlerin beğenisine sundu. Sözü İlhan Gülten /Anonim müziği Anonim olan , Gürcü halkıyla Türk halkının yıllardır süren ilişkilerinin güzel bir meyvesi olan türkünün düzenlemesi Yıldıray Yanlı tarafından yapıldı. ‘’Gelino ‘’isimli şarkının video klibi ise; Suat Şekil yönetmenliğinde ,Trabzon ‘un mavi ve yeşilin birleştiği doğal atmosferinde çekildi. Seren Uzun ‘un Türkçe ve Gürcüce dilinde yeniden yorumladığı ‘’…

Bugün EĞİTİM EKONOMİ GÜNDEM KÜLTÜR SANAT MAGAZİN SİYASET SPOR TEKNOLOJİ YAŞAM 

ABDULLAH YİĞİT-DİNÇER KARACALAR -İSTANBUL

Her çalışması ile dikkat çeken ,milyonlara ulaşan başarılı yorumcu Seren Uzun,geçtiğimiz aylarda yayımladığı ‘’Sevda Sözü ‘’ nün ardından ‘’Gelino ‘’ isimli yeni teklisini Yusuf Öztürk yapımcılığında Goed Music etiketi ile müzikseverlerin beğenisine sundu.

Sözü İlhan Gülten /Anonim müziği Anonim olan , Gürcü halkıyla Türk halkının yıllardır süren ilişkilerinin güzel bir meyvesi olan türkünün düzenlemesi Yıldıray Yanlı tarafından yapıldı. ‘’Gelino ‘’isimli şarkının video klibi ise; Suat Şekil yönetmenliğinde ,Trabzon ‘un mavi ve yeşilin birleştiği doğal atmosferinde çekildi.

Seren Uzun ‘un Türkçe ve Gürcüce dilinde yeniden yorumladığı ‘’ Gelino ‘’ isimli şarkı tüm dijital platformlar da ve Netd Müzik kanalında yerini aldı.

Seren Uzun ‘dan ‘’Gürcü ‘’ yorumu!

Önerilen Haberler

Leave a Comment